ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Calvin Klein

Calvin Klein
Na podzim roku 1997 byly poprvé představeny hodinky značky Calvin Klein.
Calvin Klein stejně jako značky Tissot a Certina jsou součástí společnosti Swatch Group Ltd. - největším výrobcem hodinek na světě, jehož součastí je divize CK Watch a Jewelry.
Švýcarská kvalita, kterou zaručuje koncern Swatch Group se sloučil s moderním a elegantním designem na které přísně dohlíží sám Calvin Klein.
Svět hodinek se spojil se světem módy. CK začal vyrábět fashion hodinky jako jeden z prvních na světě a byl jeden z prvních kdo prezentoval hodinky jako "praktický stylový šperk". Díky svému osobitému a nadčasovému designu, který se snoubí se světoznámou švýcarskou kvalitou, si hodinky ck vybudovaly své pevné místo v hodinářském průmyslu a patří k nejprodávanějším značkám na světě. CK čerpá inspiraci z celého světa, ve kterém žijeme: dotek kamene, moderní architektura..všechno kolem nás.Hodinky CK mají punc originality a pečeť luxusu, nosí je výjimečné a sebevědomé ženy. Nejčastějším materiálem pro výrobu hodinek Calvin Klein je antialergická nerez ocel, doplněná dalšími materiály jako jsou tónované skla, černý achát, syntetická pryskyřice a mnoho ďalších materialů. Sklíčka jsou křemíková minerální a v dražších modelech safírová nepoškrabatelná.U všech hodinek ck jsou strojky Eta u některých modelů je zlacení PVD.
oficiální stránky výrobce
Nejprodávanější zboží

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024