ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

OMEGA LADYMATIC

OMEGA LADYMATIC

Datum: 22.10. 2018

Kolekce hodinek Omega Ladymatic, která je ztělesněním ženskosti, poprvé spatřila světlo světa už v roce 1955. V té době se jednalo o jedny z prvních hodinek se samonátahem, které byly určené přímo pro ženy. O více než půlstoletí později se OMEGA k této úspěšné řadě vrátila a vdechla jí nový život. Dámské hodinky Omega Ladymatic určují směr ženské elegance napříč desetiletími.
 
 
NADČASOVÁ INSPIRACE, OKOUZLUJÍCÍ DESIGN, OSLNIVÝ ČÍSELNÍK 
 
Pouzdro o průměru 34 mm je vyrobeno z 18karátového růžového či žlutého zlata, antialergické oceli, nebo v kombinaci těchto dvou. Ocelové modely jsou ze stejného materiálu také uvnitř, zatímco vnitřní pouzdro zlatých modelů je vyráběno z titanu. Na pouzdru je usazena jemná leštěná luneta, u některých modelů osázena drobnými diamanty v různých velikostech.
Pouzdro je usazeno na ladícím tahu složeném z nepravidelných dílků nebo matovaném koženém řemínku, který koresponduje s barvou číselníku každého modelu. Strukturu číselníkům dodává podmanivý motiv Supernova v černé, bílé, čokoládově hnědé, perleťové, sytě fialové, něžně růžové, modré a popelavě šedé barvě. Číselníky doplňují indexy v podobě 11 drobných diamantů, jemné ručky a ukazatel data na pozici třetí hodiny. V srdci hodinek bije stroj OMEGA Co-Axial kalibrů 8520 a 8521 a každý z nich je vybaven exkluzivní silikonovou Si14 setrvačkou, díky které mají hodinky zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům a nárazům.
 
 
LUXURY EDITION
 
Trojice exkluzivních modelů v rámci řady OMEGA Ladymatic stojí na křižovatce světa módy a špičkové hodinařiny. 
Model Pearl and Diamonds je plošně osázen diamanty a perlami v různých velikostech, smyslně ženské hodinky Mother of Pearl zazáří perleťovým číselníkem obklíčeným souvislou řadou diamantů a model pojmenovaný Luxury Dial oslní svým nápaditým perleťovým číselníkem s diamanty osázeným motivem květiny.
Ceny těchto luxusních modelů začínají na částce 1 500 000 korun a u modelu Pearl & Diamonds šplhají až do závratné výše 4 000 000,-
 
 
 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024