ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Doxa

Doxa
George Ducommun jako tvůrce a zakladatel značky Doxa, začal již od svého útlého mládí soustředovat svou veškerou pozornost na hodinky. Hodinky ho naprosto okouzlily a jako mladík začal provozovat obchod, kde mimo jiné provozoval i opravnu hodinek.
Jeho velký úspěch s hodinkami Doxa umožnil G. Ducommunovi žít v Chateau des Monts. Dnes je toto místo zasvěceno světově proslulému hodinářskému muzeu Le Locle. Doxa přináší hodinářskému průmysluzcela odlišný pohled, a tak se z hodinek stávají velice zajímavé průkopnické stroje se stylovým designem.
Mezi hodinkami Doxa najdete legendární a vysoce kvalitní přístroje, kteréjsou mezi znalci hodináři skutečně oceňovány.
Velice progresivním strategickým rozhodnutím byl marketingový tah využít oslnivé oranžové barvy na číselníku namísto běžné klasické černé nebo bílé. Hlavním důvodem bylo dosáhnout lepší čitelnosti za extrémních podmínek. Extrémními podmínkami se rozumí potápění, horolezectví nebo k vojenským účelům. Tato změna se ukázala jako velice úspěšná a v konečném důsledku to vedlo k obrovskému zájmu o značku Doxa. Společnost však neusnula na vavřínech a postupem času vytvářela další a další designově zajímavé variace hodinek.
Hodinky Doxa jsou osazovány prvotřídními strojky ETA. Kromě tohoto vynikajícího strojku se nachází u většiny modelů safírová nepoškrabatelná sklíčka. V případě že si chcete vsadit na originalitu a styl, tak hodinářská špička Doxa je tou správnou volbou. Značka Doxa je zárukou vyšší společenské třídy. Nese punc švýcarské kvality a zároveň se snaží o to být designově na výši, což se jí výborně daří.
Pánské hodinky Doxa mají většinou elegantní vzhled. Kvalitní kožené náramky a pouzdra z antialergické ušlechtilé oceli leštěné či zlacené, učiní z hodinek neodolatelné kousky, které nositele vždy potěší. Hodinky Doxa mají kvalitní strojky ETA, které zaručí bezproblémový chod.
Dámské hodinky Doxa mají zajímavé tvary, které dotváří originalita a styl.
Hodinky Doxa jsou barevné, výrazné a bohaté na detaily. Mezi jednotlivými kolekcemi si můžete vybrat z celé škály hodinek. Společnost se ale proslavila zejména svými potápěčskými hodinkami a oranžový číselník se stal symbolem této značky. Hodinky Doxa jsou unikátními pro své nadstandardní funkce i vlastnosti, jsou stylové, vytříbené a na výši, zkrátka ideální hodinky právě pro Vás…
oficiální stránky výrobce

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017