Volejte 730 517 118 Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Tag Heuer Formula 1 Quartz chronograph CAZ1018.BA0842

Kód položky: CAZ1018.BA0842
Značka Tag Heuer
Vaše cena: 41 900
Koupit (Ks):

Dárek

Parametry

Hodinky Tag Heuer Formula 1 Quartz chronograph CAZ1018.BA0842
Typ hodinekpánské
Speciální charakteristikaspeciální edice RED BULL RACING
Průměr(velikost) pouzdra43mm
Materiál pouzdraantialergická ušlechtilá 316L nerez ocel
Barva číselníkumodrá
Sklosafírové
Korunkašroubovací
Lunetahliníková s modrým PVD
Typ strojkuquartz
Funkce s popisemdatum, chronograf(stopky), tachymetr
Vodotěsnost200M (k potápění do 50 M hloubky)
Řemínekantialergická ušlechtilá 316L nerez ocel
Záruka24měsíců

Služby a bonusy ZDARMA!

  • Popis
  • Související zboží
  • Alternativní zboží
  • Doporučujeme
  • Dotaz k produktu

Popis

Pánské luxusní hodinky Tag Heuer Formula 1 Quartz chronograph CAZ1018.BA0842 speciální edice RED BULL. Hodinky mají modrý číselník, tři bílé čítače uvnitř s funkcí chronografu a datum na pozici čtvrté hodiny. Indexy číselníku jsou ručně leštěné a tvarované, na leštěných ručkách a indexech je luminiscenční vrstva pro dobrou viditelnost v noci, centrální vteřinová ručka barevně doplňuje sportovní styl hodinek. Pouzdro hodinek je z leštěné antialergické oceli s jemným pískováním a povrchovou úpravou tvrdým PVD jiného odstínu, modrou hliníkovou lunetou s tlačítky a šroubovací korunkou ve vysokém lesku, zadní víko s gravírovaným nápisem "RED BULL RACING" uzavírá tento model. Hodinky mají vodotěsnost 200M jsou vhodné pro potápění. Náramek z antialergické nerez oceli má bezpečnostní sponu.
Značka hodinek Tag Heuer dnes zaujímá mezi světovými luxusními výrobci hodinek přední místo. Hodinky Tag Heuer se staly pojmem. Tentošvýcarský výrobce hodinek zužitkovává svoji aktivní účast ve světě sportu, k výrobě těch nejpřesnějších měřících zařízeních a sportovně laděných hodinek, které kdy byly vyrobeny. Společnost vyvíjející hodinky hodinky Tag Heuer je se světem sportu nerozlučně spjata od olympiád 20.let 20.století až dodnes, kdy se stala oficiálním dodavatelem časomíry legendárním závodům Indy 500 a šampionátu IRL.
Během celé té doby se bez ustání snaží inovovat a zdokonalovat své výrobky, aby dosáhla vrcholu výjimečnosti.
Výsledkem jejích snah je spolupráce s týmem McLaren Mercedes při závodech formule 1, nejlepším světovým golfistou Tigerem Woodsem a špičkovými jezdci formule 1, Juanem Pablem Montoyou a Kimi Raikkönenem. Spolu s úchvatnou Marií Šarapovou a hollywoodskými hvězdami Bradem Pittem a Umou Thurmanovou pak výrobce hodinek Tag Heuer více než kdy jindy reprezentuje symbiózu světa ,,Sportu a šarmu. Stejně to platí i ve světě sportu - pro hráče golfu neznamená 1 vteřina nikterak podstatný časový úsek, pilot formule 1 naopak může za jednu vteřinu urazit téměř 100 m a získat značný náskok na svého soupeře. Každý sportovec vnímá tuto časovou jednotku po svém, ale čas měří každému stejně. Měření času je velmi starým vědním oborem, stačí vzpomenout sluneční, nebo přesýpací hodiny. V devatenáctém století se zejména ve Švýcarsku rodila tradice hodinářství, jedním z průkopníků byla i hodinářská manufaktura Heuer. Společnost založil hodinář a velký sportovní fanoušek Eduard Heuer v roce 1860. Od samého začátku se v dílně rozvíjela inovátorská činnost a v roce 1887 přinesla hodinářskému světu první obrovský vynález - oscilační mechanismus, který dodnes využívají ve svých chronografech přední švýcarské hodinářské domy. V roce 1916 byl společností Heuer patentován „Micrograph“ - první stopky schopné měřit s přesností na 1/100 sekundy.
V letech 1920 - 1928 se pravidelně prezentoval se svými přístroji jako oficiální časomíra Olympijských her. Významným pokračovatelem v rodinné tradici Heuerů je pravnuk zakladatele, pan Jack Heuer, který do manufaktury nastoupil v roce 1958. O rok později otevřel první pobočku ve Spojených státech Heuer Time Corporation, která dodnes funguje pod názvem LVMH W & J USA.V roce 1962 se stal většinovým akcionářem společnosti Ed. Heuer & Co. SA. O dva roky později došlo k akvizici největšího konkurenta Leonidas Watch Co. a firma byla přejmenována na Heuer-Leonidas SA. Jako generální ředitel Heuer-Leonidas měl mimo jiné na starost i vývoj prvního automatického chronografu na světě, který byl uveden na trh 3.3.1969. Ve stejném roce se firma stala prvním „neautomobilovým“ sponzorem závodního okruhu Formule 1, což značce Heuer přineslo celosvětovou obchodní podporu. V roce 1971 začíná velice úzká a úspěšná spolupráce se závodním týmem Formule1 Ferrari. Trvala 9 let a významně posílila pozici firmy Heuer v technologicky vyspělé oblasti automobilového sportu. Jack Heuer dokázal včas předvídat technologickou revoluci v oblasti elektroniky a její dopad na světový hodinářský průmysl a tak byl i jedním z prvních výrobců elektronické časomíry. Stál u zrodu několika elektronických časoměrných instrumentů, prvních svého druhu na světě. V roce 1982 během velké restrukturalizace v souvislosti s akvizicí Heuer-Leonidas SA společností Piaget group Jack Heuer opustil vedení firmy. V roce 1985 převzala firmu Heuer skupina TAG (Techniques d’Avant Garde) a ta ji přejmenovala na TAG Heuer.    Současná doba přináší úplně jiné možnosti a nároky na časomíru jsou v jiných dimenzích. Málokterý sport by se spokojil s měřením na 1/100 sekundy a společnost, nyní již pod názvem TAG Heuer, si toto plně uvědomuje. Po letech strávených v seriálu Formule 1 jako oficiální časoměřiči, rozhodli se inženýři a návrháři tuto éru ukončit vskutku originálním způsobem - vytvořili „náramkovou časomíru F1“ v podobě nezaměnitelných hodinek Microtimer. Ty měří s přesností na 1/1000 sekundy a obsahují funkce skutečné časomíry, rovněž jejich design slaví od roku 2003 úspěchy na světových výstavách. Dalším hledáním nových směrů je nahrazení klasických ozubených kol ve strojku řemeny, lineárními závažími, to vše upraveno do tvaru „V4“ - tvaru čtyřválcového motoru. Tento koncept se úspěšně zařadil do sortimentu TAG Heuer v roce 2010 a zahájil novou etapu této značky - produkci hodinek z oblasti „Haute Horlogerie“.   “Není na světě pomíjivější veličina, než jednotka času - vteřina. Pro někoho může znamenat nekonečně dlouhý okamžik, jiní ji naopak ani nezaregistrují.

Diskuse

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017

Floating Left banner