ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky s povolením zabíjet

Hodinky s povolením zabíjet

Nebezpečí, krásné ženy, rychlá auta, drahý alkohol a samozřejmě značkové hodinky – to vše charakterizuje nejslavnějšího agenta Jejího Veličenstva, Bonda, Jamese Bonda, Agenta 007 s povolením zabíjet.
Skalní fandové tohoto kultovního fenoménu od spisovatele Iana Lancastera Fleminga si nenechají ujít žádný díl z celé série.
Možná si nemůžete dovolit auto, jakým Bond ve filmech jezdí, ale značku jeho hodinek, které se díky němu staly legendami, tu už si pořídit můžete.
A jaké hodinky James Bond za celou svou kariéru nosil?
Začínal se značkou Rolex, které mu vydržely od roku 1962 až do roku 1974. Pak se v roce 1977 objevil s prvními digitálními modely a to od firmy SEIKO.
Od roku 1995 nosí James ve všech filmech hodinky značky OMEGA. V posledním filmu Spectre, se James Bond objevil s hodinkami Omega Seamaster 300M a to hned se dvěma modely. 
Tyto modely bohužel již nejsou dostupné, nyní se však objevily nejnovější bondovky, které teprve čekají na svůj nový film.
 
  
 
Nejnovější modely Bondových hodinek stále čekají na premiéru nové Bondovky, která je odložena na rok 2019 až 2020, hlavním hrdinou bude samozřejmě opět oblíbený Daniel Craig, jehož zápěstí bude zdobit model Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial Master Chronometr.
Tato kolekce vychází z modelu, který byl představen v roce 1993 a o dva roky později jsme jej mohli spatřit ve filmu GoldenEye. Nyní jsou hodinky zpět v plné kráse. Jsou modernější, větší o jeden milimetr, s průměrem 42 mm a mají vlnitý vzor číselníku, kterým připomínají ikonické první hodinky Omega Seamaster Bond.  Nové modely mají stroj Master Chronometer Calibr 8800, antimagnetický 15 000 Gauss, testován v laboratořích METAS. Chod stroje můžeme pozorovat průhledem v zadním víku, indexy mají luminiscenční vrstvu SuperLuminova, indikátor data je přesunut z pozice třetí hodiny na šestou hodinu. Keramická luneta se stupnicí v Ceragoldu nebo v bílém smaltu si díky použitému materiálu  bude zachovávat trvalou bělost a stálost. Hodinky samozřejmě mají heliový ventil, kterým spolu s vodotěsností 300M je zaručeno bezpečné potápění i do extrémních hlubin.
 
 
Pojďte si s námi prohlédnout infografiku s celou historií Bondových hodinek. 
 
 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024