ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Seiko Prospex Save the Ocean

Seiko Prospex Save the Ocean

Úspěch kolekce Prospex pramení v oceánu.
 
Abychom oceánu částečně splatili svůj dluh, spustila společnost Seiko nový projekt, nazvaný Zachraňme oceán – Save the ocean.
Společnost Seiko se zavázala k ochraně a záchraně mořského prostředí. Část zisku z prodeje kolekce Prospex Save the Ocean tak poputuje do oceánské nadace Fabien Cousteau Ocean Learning Center, která se přímo zasazuje o zdravé oceány.
Pro projekt Prospex Save the Ocean byla vytvořena speciální edice hodinek založených na oblíbených modelech z kolekce Prospex.
Jako designový motiv číselníku byl zvolen plejtvák obrovský, symbolizující vše, co je na oceánech nádherné. Číselník v barvě oceánu se strukturou kůže plejtváka je doplněn výraznými indexy a ručkami se silnou luminiscencí, také otočná luneta ve stejném odstínu je doplněna luminiscenčním bodem a potápěčskou stupnicí. Vysoká vodotěsnost 200M je samozřejmě podpořena šroubovací korunkou.
Model SRPC91K1 má automatický stroj 4R36 s rezervou chodu 41 hodin a možností manuálního nátahu, který je složen ze 169 částí a 24 kamenů. Tento výjimečný model je doplněn pryžovým řemínkem se speciální zvlněnou úpravou pro maximální souhru zápěstí a řemínku. Tento model je odborníky Seiko nazýván "želvami", podle tvaru pouzdra, které dokonale přilne na každé zápěstí.
Model SRPC93K1 s automatickým strojem 4R35 s rezervou chodu rovněž 41 hodin a s možností manuálního nátahu, patří do řady Prospex Samurai. Tento model je doplněn ocelovým tahem se speciálním matováním.
Tyto sportovní hodinky vynikají nejen svým designem a podporou na záchranu oceánů, ale také velmi přijatelnou cenou.
 

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024