ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Kuličkové pero Montblanc Malý Princ 119682

Kód položky: 119682
EAN 4017941939166
Značka Montblanc
Vaše cena: 16 800
Koupit (Ks):

Parametry

Limitované a speciální edice: Speciální edice
Typ pera Ballpoint s otočným mechanismem (kuličkové pero)
Povrchová úprava vzácná hnědá pryskyřice
Barva hnědá
Víčko plátované platinou s rytinou pouště a letadla
Standardně dodávaná náplň černá
Náplně Montblanc ballpoint náplně: černá, modrá, zelená, červená
Balení speciální dárkové balení

Služby a bonusy ZDARMA!

  • Popis
  • Související zboží
  • Alternativní zboží
  • Doporučujeme
  • Dotaz k produktu

Popis

Toto unikátní kuličkové pero Montblanc je součástí speciální edice, která vzdává hold jedné z nejvýznamnějších postav světové literatury, Malému princi a příběhu pilota, který se po nouzovém přistání v poušti setká právě s Malým princem. Postava pilota stvořená francouzským spisovatelem Antoinem de Saint-Exupérym inspirovala design celé této kolekce psacích potřeb. Stává se mentorem Malého prince a pomáhá mu prozkoumat  a pochopit, co to znamená být člověkem. Jak se jejich vztah rozvíjí, pilot si vzpomíná, jaké to bylo být dítětem a neustále zpochybňovat svět.
Toto je pero, se kterým můžete napsat svůj vlastní příběh. Každý dospělý byl jednou dítě. Toto pero vás vrátí zpět do dětství, podnítí ve vás víru v lásku a přátelství. Které jsou nejvýznamnějším darem, jaké existují.
Tělo i víčko pera tvoří lesklá pryskyřice v tmavě hnědém odstínu, barvě helmy a pilotní kožené bundy, která je doplněna kovovým víčkem a detaily, jenž jsou plátovány platinou. Otočné víčko je zdobeno gravírováním v designu písečných dun pouště a letadlem, kterým pilot přistál na poušti. Peru nechybí klasické znaky značky Montblanc jako černobílá hvězdička na špičce víčka či hrana víčka ohraničena platinovanými kroužky s rytými nápisy Montblanc. Inspirace Malým princem se promítla také v designu klipu pera, který zdobí drobná symbolická hvězdička vyplněná žlutým lakem, jenž připomíná smích Malého prince a pod špičkou víčka je gravírovaný francouzský citát přímo z knihy. Pero ve velikosti Doué Classique je možné plnit náhradními náplněmi pro ballpointy Montblanc, které jsou k dispozici v několika barvách. Pero je dodáváno ve speciální dárkové krabičce.
 

Související položky

Diskuse

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017