ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Maurice Lacroix - nová kolekce AIKON Automatic

Maurice Lacroix - nová kolekce AIKON Automatic

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 26.3. 2018

 
 
Vysoce kvalitní hodinky s širokou nabídkou pánských a dámských modelů, na letošním basilejském veletrhu představili modelovou řadu AIKON Automatic, jsou zde zastoupeny jak klasické modely, modely s chronografem, tak také moderní skeletonové hodinky.
V srdci skeletonů bije nový stroj ML234, vyrobený přesně pro tento model. Průměr pouzdra 45mm, safírové sklo s antireflexní vrstvou, vodotěsnost 100M, řemínek z kůže aligátora s motýlkovou sponou, to jsou hodinky Maurice Lacroix Aikon Automatic Skeleton.
Model Aikon Automatic Chronograph má pouzdro z antialergické nerez oceli o průměru 44mm, safírové sklo, vysoká vodotěsnost 200M umožňuje potápění s přístrojem, automatický stroj ML112 s rezervou chodu 48 hodin a s funkcemi chronografu - stopky, data a dne v týdnu. Hodinky jsou skvělou volbou díky svému inovativnímu designu a automatickému stroji patří mezi přední modely značky Maurice Lacroix.
Modely Aikon Automatic vynikají svým strukturovaným číselníkem uloženým v pouzdru o průměru 42mm. Vysoká vodotěsnost, automatický stroj ML115 s rezervou chodu 38 hodin a řemínek s motýlkovou sponou, to jsou přednosti tohoto modelu, stejně jako přehledný číselník, který svým jednoduchým a precizně zpracovaným designem vyzdvihuje tento model.
Hodinky Maurice Lacroix se vyznačují svou designovou rozmanitostí, technickou inovativností a silným smyslem pro detail, švýcarská preciznost je samozřejmostí. Značka se prodává ve více než osmdesáti zemích světa, ve své třídě vévodí německému trhu a díky své filozofii, úctě k hodinářské tradici a perfektnímu řemeslnému zpracování zaujímá Maurice Lacroix jedno z čelních postavení mezi švýcarskými značkami.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024