ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Montblanc

Montblanc

Značka Montblanc, vedená průkopnickým duchem již od roku 1906, způsobila svými průlomovými inovacemi revoluci v kultuře ručního psaní. I dnes tento německý výrobce se sídlem v Hamburku nepřestává posouvat hranice a zdokonaluje řemeslné zpracování svých produktů napříč celým portfoliem: špičkových psacích potřeb, hodinek, koženého zboží, doplňků, vůní  a brýlí.

S každou další inovací Montblanc nabízí nové funkčnosti a výrazné designy. Ty odrážejí sofistikované dědictví a řemeslné zpracování splňující ty nejvyšší standardy. Ikonický znak Montblanc s bílou šesticípou hvězdou, zobrazující zasněžený vrchol nejvyšší hory Evropy Montblanc, se stal symbolem inovace, dokonalého zpracování, kvality a vyjádření stylu. Se svým původem, hluboko zakořeněným v kultuře ručního psaní, Montblanc nadále prosazuje svoje kulturní odhodlání po celém světě vytvářením rozsáhlých iniciativ na podporu umění a kultury v různých formách.

Montblanc set

Montblanc set


Kolekce psacích potřeb Montblanc

Firma Montblanc byla založena papírníkem Clausem-Jahnnem Vossem, bankéřem Alfredem Nehemiasem a inženýrem Augustem Ebersteinem v roce 1906 jako firma Simplo Filler Pen vyrábějící luxusní pera v Hamburku. Prvním uvedeným modelem bylo pero Rouge Et Noir v roce 1909, následované roku 1910 perem Mont Blanc, které později dalo firmě právě jméno Montblanc. První plnící pero Meisterstück, které se s drobnými obměnami vyrábí dodnes, bylo vytvořeno v r. 1925.

"Meisterstück"

Design, který píše historii. Nejslavnější a nejuznávanější psací nástroj naší doby.

Charakteristickým designem této ikony je temně černá pryskyřice se znakem bílé hvězdy, ručně vyrobený hrot pera z pevného zlata a vložkou potaženou rhodiem, na těle pera symbolické tři kroužky potažené žlutým zlatem / platinou / červeným zlatem a klip pera potažený žlutým zlatem / platinou / červeným zlatem.

Mimo ikonickou řadu Meisterstück nabízí Montblanc ve své rozsáhlé kolekci i například modelovou řadu StarWalker, Heritage a spoustu dokonale zpracovaných Speciálních Edicí splňujících ty nejvyšší standardy   v kultuře ručního psaní.


Kolekce kožených doplňků Montblanc

Kolekce kožených doplňků Montblanc vyniká nejen jemností na dotek, ale také kompaktním designem v různých velikostech a tvarech, které vyhovují potřebám každého pracovního stylu, stejně jako doplňky navržené pro městský život určených jak pro muže, tak pro ženy.


- Byznys tašky a aktovky pro inteligentní organizaci kancelářských a pracovních věcí zahrnují střední a ultratenké konferenční složky na dokumenty, kufříky, portfolia, či složky na poznámkové bloky.

- Tašky pro městský život s charakteristickou přední kapsou se zapínáním na zip zahrnují střední a tenké batohy, tote tašky, malé batohy přes rameno, messengery, reportéry či obálková psaníčka různých formátů.

- Cestovní tašky pro stylové cestovatelské zážitky i procházky po městě ve středním i malém provedení.

- Kufry oslní svým vzhledem i sofistikovaným designem.

- Peněženky a kapesní doplňky pro dokonalý vzhled obsahují různé druhy doplňků jako jsou peněženky na 6 nebo 8 karet, peněženky se sponou na bankovky nebo s kapsou na mince, peněženky na zip pro 12 karet, velké i cestovní peněženky, obaly na karty, vizitkovníky, obaly na pas, pouzdra na klíče, klíčenky nebo pouzdra na pera.

- Opasky, jako denní společník a nepostradatelný doplněk pro muže při jakékoli příležitosti.Nejprodávanější zboží
Výrobky značky MONTBLANC najdete ve všech těchto kategoriích:

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024