ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

Nabídka práce

Autor:Administrátor DEAL

Datum: 22.5.2019

  Hledáme do týmu přátelského člověka na pozici e-shop a marketing asistent.

  Náplň práce:

· PR Články, COPYWRITING, COPYEDITING, SEO, PPC
· Obsluha firemního e-shopu
· Propagace stávajících i nových produktů a služeb
· Tvorba marketingových kampaní
· Realizace propagačních materiálů
· Obsluha sociálních sítí s tvorbou marketingových akcí
· Marketingové a reklamní texty, inzeráty, popisky a další
· Komunikace v anglickém jazyce

  Požadujeme:

· Praxi a dobrou orientaci v marketingu
· Samostatnost, spolehlivost, kreativitu a aktivní přístup s chutí učit se novým věcem
· Znalost anglického jazyka
· Komunikační i organizační schopnosti
· Zkušenosti s některým ze známých e-mailingových nástrojů - Mailchimp, SmartEmailing nebo jiné
· Znalost Google Analytics a logické myšlení pro vyhodnocování kampaní
· Grafické cítění a zkušenosti s vytvářením návrhů mailových šablon
· Vynikající znalost českého jazyka slovem i písmem

  NABÍZÍME:

· Práci ve stabilní společnosti s tradicí a  výborným postavením na trhu
· Příjemné pracovní prostředí v malém a přátelském týmu
· Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na plný (lze i částečný) úvazek na dobu neurčitou
· Veškeré potřebné vybavení (počítač s příslušenstvím, potřebný software, kancelářské vybavení …)
· Firemní školení i benefity
· Občerstvení na pracovišti

  V případě zájmu pošlete svůj aktuální životopis. Vyhovující zájemce o práci pozveme k osobnímu pohovoru obratem. Nástup od 1.7.2019

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu