ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Breitling Premier v novém designu

Breitling Premier v novém designu

Datum: 24.10. 2018

Renomovaná značka Breitling v čele s novým ředitelem Georgem Kernem (původně z IWC) prochází velkou změnou. Breitling po letech opět uvádí na trh kolekci Premier, která byla poprvé uvedena ve 40. letech 20. století a má pro značku zvláštní význam. Bylo to právě tehdy, kdy Breitling představil svou první kolekci skutečně elegantních hodinek, které definovaly módní styl té doby. Nová kolekce Breitling Premier je ztělesněním kombinace sofistikovaného nadčasového designu a špičkové kvality a výkonu. Hodinky byly představeny letos v Londýně na vůbec první značkou pořádané výstavě s názvem Breitling Summit.
 
Kolekce zahrnuje modely se špičkovými stroji B13, manufakturním kalibrem B01, i stroje s funkcí Day&Date. Modely s ocelovými tahy i koženými řemínky jsou v kombinaci s modrými, stříbrnými a černými číselníky a budou skvělým nadčasovým doplňkem každého muže. Součástí kolekce je i speciální model navržený ve spolupráci se značkou Bentley. Řada Premier suverénně rozšiřuje sortiment hodinek Breitling s dynamičností sobě vlastní.
 
Modely Breitling Premier B01 Chronograph 42 jsou vybaveny špičkovými stroji s rezervou chodu 70 hodin a jsou rozeznatelné pomocí dvou čítačů na třetí a deváté hodině. V rámci kolekce se představí ve třech barevných variacích - vedle černobílého modelu s koženým řemínkem a klasického ocelového modelu se sytě modrým číselníkem se na začátku roku 2019 objeví jako třetí do sady právě unikátní Bentley model. Hodinky podporující dlouholeté partnerství s výrobcem luxusních automobilů, které tak bude zpečetěno nepřehlédnutelným modelem v zeleném odstínu.
 
Premier Chronograph 42 jsou poháněny strojem B13, který je vystavěný na stroji Valjoux. Funkce hodinek jsou zobrazeny na třech čítačích korespondujících s barvou číselníku - černý číselník na celoocelovém modelu, zatímco modrý číselník kontrastuje hnědé kůži, na které je pouzdro usazeno.
 
Hodinky Premier Automatic 40 se od zbytku kolekce odlišují mimostřednou vteřinovou ručkou, která je umístěna na pozici šesté hodiny - tuto úpravu najdeme u tří modelů z kolekce. Stroje s přidanou verzí Day & Date jsou pak ve dvou dalších modelech, které mimostřednou ručku nahradil indikátor dne v týdnu a navíc je zdobí růžovozlaté ručky a indexy. 
 
 
Kolekce Premier nabízí sportovnější i elegantnější model a každý muž si tak přijde na své. Je to sice teprve rok od výrazných personálních změn, nicméně budoucnost značky Breitling už teď vypadá slibně. Jednotlivé modely budou dostupné od jara 2019, do té doby si můžete pečlivě vybrat svého favorita!

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024