ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Otevření největší prodejny na severní Moravě

Otevření největší prodejny na severní Moravě

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 18.10.2013

Oficiální opening párty, jejíž moderátorkou byla Monika Žídková, si nenechaly ujít desítky hostů. 
DEAL hodinářství se do nových, podstatně větších prostor, přesunulo z dosavadního sídla na Masarykově náměstí. Prodejně dominuje nepřehlédnutelná osvětlená plastika Bořka Šípka. Spolupráce DEAL hodinářství se světoznámým českým výtvarníkem, architektem a designérem vyústila v exkluzivní regionální zastoupení v prodeji jeho designového skla. Pro účely hodinářství kompletně zrekonstruovaná reprezentativní prodejna na 180 m2 nabízí dostatek místa pro náležitou prezentaci všech značek hodinek, včetně absolutního hodinářského topu - Omega, Breitling, Zenith, Montblanc ad., šperků (francouzské značky Guy Laroche a Jeell) a doplňků (kožené doplňky a pera Montblanc, etuje z masivního dřeva pro libovolný počet hodinek, šperkovnice ad.). Atraktivní novinkou v sortimentu DEAL hodinářství jsou nádherné zlaté a diamantové šperky předních italských značek Chimento a Miluna. Nákup je možný i přes vlastní e-shop DEAL hodinářství na www.deal-hodinarstvi.cz. Kdykoliv a odkudkoliv.
Součástí prodejny je hodinářský servis s komfortním zázemím pro zákazníky, zajišťující opravy hodinek a hodin, výměny baterií včetně testu vodotěsnosti, úpravy řemínků a tahů. DEAL hodinářství provozuje i autorizovaný hodinářský servis (značky Breitling, Tissot, Certina aj...), který splňuje přísné podmínky zahraničních dodavatelů.
„Příští rok oslavíme 20 let působení na trhu, takže novou prodejnu vlastně můžeme považovat za dárek, který jsme sobě a především našim zákazníkům v předstihu k tomuto jubileu připravili. Dárek o to cennější, že se nám podařilo do Ostravy přivést nejen prvotřídní švýcarské hodinky, diamantové šperky předních francouzských a italských značek, ale také originální designové sklo skutečného mistra svého oboru - Bořka Šípka, které v tomto rozsahu dosud nebylo v severomoravské metropoli dostupné,“ konstatuje Leona Nevrlá, majitelka DEAL hodinářství.
Firma DEAL se začala věnovat prodeji hodinářského zboží v roce 1994, první samostatný obchod otevřela o čtyři roky později a postupně se vypracovala v největšího regionálního prodejce luxusních švýcarských hodinek. DEAL hodinářství každoročně rozšiřuje portfolio značek a zboží, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a vstřícný, odborně erudovaný personál, který poradí a poskytne dostatek informací pro správný výběr.

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017