ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Seiko představilo své nové modely pro rok 2018

Seiko představilo své nové modely pro rok 2018

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 4.4. 2018

 
Jednou ze zajímavých novinek jsou hodinky Seiko Premier Automatic Skleleton, jejichž design je inspirovaný tenisovou hvězdou Novakem Djokovicem.
V návaznosti na úspěch hodinek Kinetic Perpetual Premier, které byly v loňském roce navrženy tak, aby se Novak objevil při formálních příležitostech, se nová tvorba pro Novaka v roce 2018 vrací na tenisový kurt. Jsou to první automatické hodinky se speciálně upraveným automatickým kalibrem, který je umístěn v klasickém pouzdře Premier. Číselník, indexy i řemínek mají  sportovní design, který překvapivě funguje v dokonalém souladu s elegancí pouzdra. Jedinečný a výrazný číselník vás přivede přímo do srdce hodinek,jako byste se dívali dlouhým objektivem do hloubky stroje přes síťovinu tenisové rakety Novaka. Tento nápadný efekt je podpořen Novakovým podpisem na zadní straně víka a iniciálou "D" na korunce. Hodinky jsou nabízeny v limitované edici 2000 kusů.
Další zajímavou novinkou je kolekce Seiko Presage The Shippo Enamel Limited Edition zahrnuje dva modely, pro něž je charakteristické provedení číselníku technikou Shippo, která byla vyvinuta v Japonsku již v 17. století. Jedná se o speciální typ smaltu, který se od doposud použitých technik liší svou průhledností a způsobem leštění po vypálení. Stejně jako u ostatních speciálních modelů je glazura na číselníky i zde nanášena ručně. Obě verze jsou provedeny v novém designu s jemnými vzory na číselníku a jsou dostupné v omezeném počtu kusů.
Modrá barva číselníků vyjadřuje modrou hladinu oceánu, zatímco použitý vzor odráží pohyb vln, které se rozbíjejí o břehy japonských ostrovů.
Limitovaná edice má pouze 2500 kusů pro celý svět, pro Českou republiku bude uvolněno pouze několik kusů. Předpokládaný začátek prodeje - léto 2018. Pokud máte o tyto krásné modely zájem, určitě si je rezervujte, abychom vám je mohli objednat v předstihu.
Model Seiko SJE073J1 má stříbrný číselník s jemnou strukturou, modrou vteřinovou ručkou a stříbrnými indexy a ručkami. Hodinky pohání automatický stroj 6L35 s rezervu chodu až 45 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným zadním víkem hodinek. Číselník chrání safírové sklíčko. Pouzdro a tah hodinek jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceli. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M. Nechybí ani ukazatel data na pozici třetí hodiny. Průměr pouzdra je  40,5mm a jeho výška je pouhých 9,8 mm. Snížení pouzdra bylo dosaženo použitím nového strojku a novou konstrukcí, kdy je stroj do pouzdra vkládán zepředu, což umožňuje zkosení hran pouzdra, díky čemuž hodinky lépe sedí na zápěstí.
Limitovaná edice má pouze 1881 kusů.
Sportovní novinkou potápěčských hodinek je model Seiko SLA025J1 Limited Edition jsou limitovanou edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch potápěčských modelů, věrnou reprodukci prvních potápěčských hodinek Seiko 6159-7000/1 s vysokofrekvenčním strojkem a voděodolností 300 m.
Potápěčské hodinky se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a skvělému zpracování. Seiko touto novinkou navazuje na vlnu oživování historicky významných modelů značky, připomínaných kusově omezenými reedicemi. Hodinky mají automatický stroj 8L55 s rezervou chodu 55 hodin a hackingem (zastavením vteřinové ručky při nastavování času). Tento strojek je nižší verzí strojků 9S používaných v hodinkách Grand Seiko, lišící se úrovní zdobení. Monoblokové ocelové pouzdro s tvrzeným povrchem vhodně doplňuje silikonový řemínek se specifickým vzorem. Přehledný a dobře čitelný číselník je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou. Hodinky s velikostí pouzdra 44,8 mm disponují otočnou lunetou s potápěčskou stupnicí pro odečet času stráveného pod vodou a šroubovací korunkou na pozici 4. hodiny, která dokonale těsní i během potápění. Vodotěsnost modelu je 300M.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024