ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Seiko proslulá japonská přesnost

Seiko proslulá japonská přesnost

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 17.5. 2017

Výhradní ditributor pro Českou republiku pozval své klíčové prodejce a zástupce servisu k návštěvě továrny Seiko v japonském městě Shiojiri a Morioka.
Naše firma se tak oficiálně stala autorizovaným prodejcem a servisním centrem značky Seiko.
Týdenní návštěva Japonska, seznámení s japonskou kulturou a výrobními procesy této značky byla neocenitelnou zkušeností a jedinečným zážitkem. Preciznost, pracovní nasazení a pro Evropany neuvěřitelná loajalita k zaměstavateli nás všechny ohromila.
Manufaktura a nezávislost značky Seiko se odráží v nadstandardní kvalitě a přesnosti svých hodinových strojků, kterou máme možnost nabídnout zcela nově i našim zákazníkům.
Když se řekne Seiko, mnoha lidem se vybaví spoustu převratných technologií, které Seiko vyvinulo.Největší změnou, kterou Seiko do hodinek přineslo je quartz. Těchto šest písmen způsobilo doslova revoluci. Inženýři v Seiku měli v šedesátých letech za úkol vyvinout technologii, která by překonala mechanické hodinky především v přesnosti. Přichází tedy strojek, jehož základy jsou tvořeny z přesně řezaných krystalů křemíku.
Seiko i nadále pokračovalo v inovacích a v již v roce 1973 uvedlo do prodeje jako první na světě digitální hodinky. V osmdesátých letech minulého století vrcholila popularita digitálních hodinek hlavně díky Seiku. Jejich inženýři nezaháleli a na trh byly uvedeny první hodinky, se kterými bylo možné pořídit zvukový záznam. Ještě v témže roce (1983) byly představeny hodinky, na kterých bylo možné sledovat televizní vysílání.
Japonská značka udala nový trend v oblasti výroby měřicích přístrojů a náramkových hodinek a již více než 40 let patří mezi nejslavnější a nejlepší v této oblasti.
Seiko v překladu znamená „přesnost“ a přesně toho se společnost drží.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024