ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Splňte si své sny...

Splňte si své sny...

Všichni lidé na Zemi mají své vize, touhy, přání a sny. Říká se, že přání a sny se mají plnit. Pojďte si tedy společně s námi splnit váš sen…

V roce 1969 si i dva astronauti splnili svůj sen, protože se poprvé procházeli po Měsíci. Tenkrát se pronesla památná věta z úst Neila Armstronga – „Malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo“.


Píše se rok 2021 a právě v letošním roce si svůj sen splnil miliardář a jeden z velkých vizionářů, Jeff Bezos, protože společně se svým týmem a vybranými účastníky se podíval do vesmíru a zpět. Spousta lidí si myslela, že jeho plány a vize zůstanou neuskutečnitelné. Dnes už však můžeme směle říci, že jsme byli svědky něčeho velkého, něčeho, kdy se ukázalo, že kde je vůle, touha, přání a v neposlední řadě týmovost, je možné dosáhnout všeho, co si člověk přeje a vysní.Měl jsem velké štěstí, že jeden ze svých mnoha snů, jsem si splnil před 8 lety, kdy jsem mohl konečně vzít do rukou to, co zmiňovaní hrdinové – hodinky Omega Speedmaster Moonwatch.


Velice rádi v naší prodejně vyprávíme příběhy, protože příběhy zůstanou navždy v našich myslích a právě příběh, který tyto hodinky mají, patří mezi jeden z nejkrásnějších. Často si pokládám otázku, co asi zažívali astronauti před tím, než se odpoutali od Země. Vždy znovu a znovu žasnu nad tím, co vše musely tyto výjimečné hodinky vydržet a jakými testy vůbec projít. Dokonce ani věhlasná značka Rolex nedokázala přijít s něčím jedinečnějším a spolehlivějším. Na světě zřejmě neexistují hodinky, které by se sériově vyráběly nepřerušovaně déle. Tato legenda patří naprosto zaslouženě mezi to nejlepší, co nám hodinářský svět přinesl.


A pokud byste rádi slyšeli celý příběh, stavte se za námi na prodejnu, usadíte se pohodlně do křesla, opřete se, nabídneme vám lahodnou kávu, zavřete oči a budete poslouchat a až je otevřete, sen se stane skutečností...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024