ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Šťastná hodinka se Seikem

Šťastná hodinka se Seikem

Autor:Administrátor DEAL

 Šťastná hodinka se Seikem
 
Tyto elegantní dámské hodinky Seiko jsou novinkou roku 2018, rozšiřují řadu Seiko Presage, která konečně přináší modely "Cocktail Time" také pro dámy.
Stejně jako u pánských modelů je i zde nepřehlédnutelným prvkem číselník, jeho jemná textura, jasné barvy a oslnivá hra světla.
Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních dámských hodinek.
Kolekce dámských hodinek z řady "Cocktail Time" zahrnuje tři modely, z nichž každý je inspirován jiným koktejlem, jehož hlavní sloužkou je víno.
Číselníky v barvě šampaňského, bílého nebo červeného vína jsou doplněny plastickými indexy a ručkami s povrchovou úpravou zlacení a precizním leštěním. Indikátor data je umístěn na pozici třetí hodiny. Číselník je chráněn klenutým sklíčkem Hardlex - minerální tvrzené sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction), které zintenzivňuje hru světla na strukturovaném povrchu. V srdci hodinek bije automatický stroj kalibr 4R35, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Precizní práci automatického strojku můžeme sledovat průhledným spodním víčkem hodinek.
Barevné variace nových dámských hodinek Seiko jsou inspirovány třemi klasickými vinnými koktejly, které vybral náš produktový poradce Hisashi Kishi.
Pan Kishi je hlavním barmanem tokijského baru STAR BAR ve čtvrti Ginza a je vítězem několika světových mistrovství Mezinárodní barmanské asociace.
 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024