ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Jaký je ten nejlepší dárek pro milovaného člověka?

Jaký je ten nejlepší dárek pro milovaného člověka?

Datum: 27.2. 2019

Jaký je ten nejlepší dárek pro milovaného člověka? Na to vám nikdo nemůže dát správnou odpověď. Na internetu je mnoho stránek s tipy na dárky. Od luxusních šperků přes slevové kupóny až po vtipné předměty.
Pokud obdarovaného dobře znáte, víte, co ho potěší. Ovšem vybrat ten pravý dárek, to může být oříšek.
Pokud pro vás výběr není jednoduchý, je to dobré znamení – je vidět, že vám záleží na radosti, s kterou bude dárek přijat a chcete aby se líbil a potěšil.
 
Dárky pro ženy
 
Ženy jsou víly, nebo dračice. Každou potěší něco jiného. Zatímco romantička přivítá stříbrnou sadu náušnic s náhrdelníkem, tak motorkářka bude nadšená z kvalitního značkového zapalovače S.T.Dupont.
Ale pokud jde o ženy, jednu univerzální radu, jak vybírat máme: nemyslete na dárek, ale na svou ženu. Vybírejte s láskou.
 
C342.210.11.057.00                                                                                               kolekce Brilliant                              
 
Dárky pro muže
 
Muži jsou rádi, když je okolí vnímá jako vůdce, živitele, ochránce. Hlava rodiny, to je tradiční mužská role. Každý by ale chtěl být originální a jedinečný. Odlišit se od ostatních i jen drobným detailem, jako jsou třeba originální manžetové knoflíčky.
Místo tradičního holícího strojku nebo neosobní lahve alkoholu zkuste například plnicí pero.
A chcete univerzální radu i pro výběr dárků pro muže? Tady je: v každém muži je stále malý kluk, co si rád hraje. Dejte mu něco, co ho na chvíli vrátí do dětství a máte ho.
 
Kolekce per J.F.Kennedy                                                                                              Manžetové knoflíčky zdobené Onyxem a logem Montblanc
 
Jak jsem potěšila svého muže
 
Dárky nemusí být ani drahé, ani luxusní, ale musí mít příběh a zážitek. Těžko bude po letech muž vyprávět, jak dostal lahev karibského rumu.
 
Eliška vypráví, jaký dárek dala svému muži:
 
"Manžel je ajťák a pořád leží v počítači a něco do něj ťuká. Když chce relaxovat, tak rád vaří, ale umí i hezky kreslit. Jen na to kreslení nemá moc času. A už mi přišel taky moc upracovaný, tak jsem přemýšlela, jak ho z toho stresu vytáhnout a dát mu trochu radosti.
Už nějaký čas jsme měli v plánu strhat tapety a vymalovat kuchyň. Tak mě napadlo, že mu splním přání, které snad mají všechny děti: kreslit na zeď.
Jeden den jsem prostě strhla ty tapety, když byl v práci, a koupila mu černé malířské uhly. Hezky jsem je zabalila, převázala mašličkou a dala mu je se slovy „nakresli si na tu zeď co chceš“.
Na ty rozsvícené oči nezapomenu. Nakreslil koně, slunce v mracích, zátoku rybníka s rákosem …
Mělo to takový úspěch, že když k nám přicházeli známí, tak byli u vytržení a každý na tu zeď taky něco přidal. Nakonec jsme kuchyň malovali až za půl roku a nasbírali jsme asi 30 obrázků. Už je to 15 let, ale zážitek, ten zůstane na celý život."
 
Nakupujte s láskou
 
Ještě jednou musíme zdůraznit to nejdůležitější. Ať už využijete naše tipy na dárky, nebo se rozhlédnete jinde, vždy mějte na mysli toho vašeho člověka, myslete na to, že ho nechcete ohromit, ale potěšit, rozesmát, prostě ukázat mu, že ho milujete.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024