ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

TRÉSOR - kolekce hodinek Omega De Ville pro ženy

TRÉSOR - kolekce hodinek Omega De Ville pro ženy

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 26.3. 2018

 
Kolekce Trésor má svou dlouholetou tradici, ve které najdete řadu krásných dámských hodinek. Nyní Omega přichází s novými modely, které jsou inspirovány minulostí v propojení s moderním designem dnešní doby. Hodinky jsou vytvořeny se vší precizností, s důrazem na každý detail. Zaujmou dnešní generaci i všechny milovnice hodinek Omega dotykem moderního světa v kombinaci s historií.
Název "Trésor" pro hodinky De Ville Omega poprvé použila v roce 1949, název kladl důraz na jedinečně přesný stroj uvnitř hodinek.
Inspirací designu hodinek Omega DeVille Trésor jsou ženy a proto každý model září svou vlastní osobností. Ocel, zlato, diamanty a další materiály jsou kombinovány tak, aby každý model vynikl svou jedinečností.
Krásné tenké pouzdra jsou k dispozici ve dvou velikostech: 39 nebo 36 mm, jsou doplněny barevnými řemínky v koženém nebo textilním provedení. Pouzdra mají řadu zaoblených křivek, které dodávají hodinkám eleganci a něhu. Korunka pouzdra je zdobena centrálním diamantem zasazeným do gravírovaného obrazce doplněného keramickým detailem. Číselníky disponují štíhlými ručkami a nápadnými římskými čísly. Zadní víčko pouzdra je zdobeno nádherným reliéfním gravírováním.
V srdci hodinek bije stroj Omega kalibr 4061.
Na hodinky Omega De Ville Trésor snad nebudeme muset dlouho čekat, jejich dostupnost je přislíbena na konec dubna 2018.
 
 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024