ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Účastníme se řady dobročinných akcí

Účastníme se řady dobročinných akcí

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 28.2. 2018

Rotary ples je akcí, která nabízí příjemné prostředí, zajímavé hosty, zábavu, dobré jídlo a pití.
To nejdůležitější je však dražba, která je součástí většiny akcí Rotary clubu a jejíž výtěžek je věnován na dobročinné účely. A to nikdy není málo peněz!
Do dražby přispěla také naše firma luxusním perem Montblanc s diamantem, které se vydražilo za 27 000,-.  Vzhledem k povánoční atmosféře a pozvání k účasti na Rotary ples, jsme zvolili možnost dobročinnosti a s pomocí organizátorů Rotary Clubu pero Montblanc vydražili. Touto částkou jsme tak přispěli Mobilnímu hospici Ondrášek.
Dražba však dále pokračovala a peněz přibývalo, a tak nakonec putovalo 133 000 korun na pomoc rodině Friedrichové (tragicky zesnulé členky RCOC), 50 000 korun dostal Mobilní hospic Ondrášek. Součástí byly také hmotné dary, například v podobě vertikalizačního stojanu pro pana Svobodu.
Hned na úvod plesu zahrál na saxofon Martin Zilvar, což byl doslova balzám na duši. Zatančili mistři České republiky v latinskoamerických tancích Daniel Braš a Marie Glistová, zazpívala Ilona Csáková či Jakub Štýbar. Akci moderoval Vojtěch Šenkýř spolu s Alexandrou Uherkovou. Pozvání na ples přijal také hejtman Moravskoslezského kraje a poslanec Parlamentu ČR Ivo Vondrák, který také přednesl krátký projev.
Děkujeme za pozvání a možnost touto cestou přispět Mobilnímu hospici Ondrášek.
 

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024