ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Značka Tissot nás letos také překvapí řadou novinek

Značka Tissot nás letos také překvapí řadou novinek

Autor:Administrátor DEAL

Datum: 4.4. 2018

 
 
Tissot PRS 516 Alpine Limited Edition T100.427.16.201.00, hodinky, které jsou inspirovány PR 516, ikonickými hodinkami ze šedesátých let, které přikývly automobilovým závodům s chladným designem a působivými technickými vlastnostmi.
Nyní Tissot PRS 516 Alpine Limited Edition sdružuje automobilovou asociaci ještě o krok dále. Uznávající historii vítězství Tissot a Alpine, která začala partnerstvím v roce 1973, kdy legendární vůz A110 vyhrál mistrovství světa v rallye, nyní slaví nové Alpine A110 s touto vzrušující speciální edicí, omezené na pouhých 516 kusů. Jde o výjimečný model, který je chloubou značky Tissot.
Inovativní detaily, perforovaný řemínek, profil pouzdra ve tvaru karoserie, tlačítka zobrazující písty, alpská modř a černý číselník a luneta umocňují spojení mezi rallye a tímto modelem hodinek. Automatický pohyb Valjouxu ETA A05.H31, pouzdro se zadním průhledem na stroj a speciální design, to jsou hodinky Tissot PRS516 Alpine.
Hodinky jsou vyrobeny v limitované edici 516 kusů. Máte-li o ně zájem, doporučujeme si je rezervovat, aby vám tento sportovní koousek neunikl.
 
Neméně úchvatný je model Tissot Chrono XL Speciální edice Tour de France, který vzdává hold cykloturistice.
Velký průměr pozdra 45mm, číselník s výraznými indexy a arabskými čísly na základních pozicích, praktická funkce chronografu, to vše tvoří sportovní design těchto hodinek.
Sbírka Tissot Chrono XL přichází v mnoha stylech, ale tato speciální edice je jednou z nejvýznačnějších. Kombinuje sofistikované detaily, včetně hladkého matného ocelového pouzdra a koženého řemínku, s živými barvami. Dotyky žluté na  číselníku a na stehu náramku dodávají majiteli závan adrenalinu, podobně jako cyklista, který sám zažije, když dosáhne cílové čáry. Živý žlutý odstín připomíná žluté dresy cyklistů, zatímco pouzdro s vyrytým logem oficiální Tour de France  dělá z modelu vhodný dárek pro fanoušky ikonického závodu.
 
Dámský model Tissot Bella Ora Round je zastoupen v mnoha nových barevných kombinacích, které potěší každou ženu. Pouzdro o průměru  37mm kryje čistý číselník doplněný indexy a římskými čísly na základních pozicích. Hodinky jsou dodávány vždy s náhradním řemínkem v jiné barvě, získáme tak dva modely v jednom, které jsou vhodné pro běžné nošení, do společnosti nebo na obchodní schůzku. Minimalistický design dodává modelu na atraktivitě, hodinky tak budou vždy bezchybným doplňkem každé ženy.
S řadou dalších modelů Vás budeme seznamovat v průběhu roku 2018. Pokud již nyní máte vybráno, nezapomeňte si model rezervovat, budete tak mít jistotu, že se dostane právě k vám.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024