Volejte 730 517 118 Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Breitling Superocean

Filtrovat dle ceny

Od vzniku prvních modelů hodinek Superocean v roce 1957 je Breitling neustále vylepšuje jak po stránce technické, tak i funkční. Cílem je vytvoření ideálních hodinek, jež budou provázet jak profesionální i armádní potápěče, tak i amatérské potápěče nadšence, při jejich podvodních dobrodružstvích po celém světě.
 
Řada Breitling Superocean II nyní hrdě navazuje na tento odkaz. Profil obalu byl zeštíhlen, tudíž je lehčí a mnohem pohodlnější. Super pevná ocel přitom stále garantuje perfektní vodovzdornost až do hloubek v rozmezí od 200 do 1000 m.
Jednosměrně otočná luneta má jasně viditelné číslice, odpočet posledních patnácti minut ponoru a trojúhelník s luminiscenční značkou na dvanácté hodině.
 
Viditelnost je dále podpořena velkými zakulacenými arabskými číslicemi s bílým luminiscenčním povrchem a velkými ručičkami, jež rovněž ve tmě září.
 
Hodinky Breitling Superocean II jsou vybaveny mechanickým, samonatahovacím chronometrem, certifikovaným COSC (Oficiální švýcarský institut pro testování chronometrů), což je nejvyšší možné ocenění kvality, co se přesnosti a spolehlivosti hodinek týče.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017

Floating Left banner