ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Typ hodinek

dámské (15)
pánské (48)

Stroj:

Průměr pouzdra:

Typ skla:

safírové (61)

Číselník - barva:

bílá (5)
černá (25)
hnědá (17)
modrá (8)
šedá (2)
zlatá (2)

Zdobení hodinek:

Řemínek - barva:

bicolor (7)
černá (5)
hnědá (2)
modrá (5)
šedá (3)
zlatá (2)

Řemínek - materiál:

Značka Tudor byla poprvé registrovaná v roce 1926 a v roce 1936 ji převzal Hans Wilsdorf, který založil světově známou značku Rolex. Jeho cílem bylo vyrábět kvalitní a cenově dostupnější hodinky než jsou „Rolexky“. Pojmenování značky je odvozeno od slavného panovnického rodu Tudorovců, jejichž rodovým znakem byla růže, která byla zvolena i jako znak hodinek. V 60. letech byla růže nahrazena logem znázorňující štít.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

"Levnější" varianta Rolexu

Historie hodinek Tudor sahá do roku 1926. Značka Tudor měla z počátku za cíl vyrábět kvalitní, ale cenově dostupnější hodinky než její sesterská společnost Rolex. Později si však chtěla vytvořit svou vlastní, zapamatovatelnou tvář. V průběhu dosavadní historie uvedla tato značka několik významných modelů k nimž se ráda vrací prostřednictvím modelové řady Heritage. Nynější kolekce, která potěší muže i ženy, jsou důkazem, že se Tudor stal nedílnou součástí hodinářského průmyslu. 

A jaké jsou oblíbené modelové řady značky Tudor?

Nejrozšířenější modelovou řadou, která nabízí nejen pánské hodinky patří Tudor Black Bay. Nalezneme zde škálu sportovních hodinek s vodotěsností od 100M a šroubovací korunkou. Značka vyrobila i pánské náramkové hodinky Tudor pro leváky, které jsou součástí řady Pelagos. Nabídku luxusních hodinek pro ženy nalezneme v modelových řadách Style, Clair de Rose a Black Bay. 

Ambassadoři značky Tudor

Tudor hodinky nosí několik známých osobností ze světa sportu a hudby, kteří se stali ambasadory Tudoru. Patří mezi ně fotbalista David Beckham, novozélandský rugbyový tým All Blacks a další.  


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024