ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Hamilton  původně americká značka, která je dnes součástí koncernu Swatch Group. Hodinky jsou synonymem vysoké kvality za přijatelnou cenu a stále platí, že v sobě snoubí amerického ducha se švýcarskou precizností. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Spojení americké tradice a švýcarské kvality

Železnice v USA postupně rozšiřovala své tratě a zároveň skupovala hodinky Hamilton, jelikož potřebovala přesnost a spolehlivost - vlastnosti, kterými byl Hamilton proslulý. I když je nyní společnost Hamilton součástí skupiny Swatch Group se sídlem ve švýcarském Bienne, nezapomíná na svou historii, která se promítá do jednotlivých hodinek. 

Hodinky Hamilton

Značka Hamilton se především zaměřuje na výrobu automatických hodinek a na své si přijdou milovníci sportovních hodinek- Khaki NavyKhaki Aviation, společenských hodinek - Jazzmaster i americké klasiky - American ClassicBroadwayJako každá hodinářská firma, tak i Hamilton pracuje na vylepšování svých hodinek a k tomu pomáhá spolupráce s leteckým akrobatem Nicolasem Ivanoffem a piloty záchranné služby Air Zermatt. 

Hamilton ve filmu

Po druhé světové válce se pánské hodinky švýcarské společnosti Hamilton stali oblíbenými mezi herci a zpěváky. Mohli jsme je spatřit například na zápěstí "Krále Rock 'n' Rollu" Elvise Presleyho ve filmu Blue Hawai, Bruce Willise ve Smrtonosné pasti, Willa Smitha a jeho parťáka Tommyho Lee Jonese v sérii Muži v černém. V roce 2014 se hodinky objevily ve filmu Interstellar a o šest let později ve filmu TENET.


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024