ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Omega Speedmaster

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Hodinky Omega Speedmaster jsou jednou z nejznámějších řad značky Omega. Poté, co byly součástí všech šesti lunárních misí, začaly být hodinky Speedmaster vnímány jako impozantní reprezentace dobrodružného průkopnického ducha značky. Chronografy Speedmaster byly poprvé představeny veřejnosti společností Omega v roce 1957. Tyto jedinečné a nadčasové hodinky Omega zůstávají nekonečně fascinující od svých počátků až po současně představené modely.


Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Ikonické momenty hodinek Omega Speedmaster

Speedmaster, představený veřejnosti společností Omega v roce 1957, byl navržen hlavně pro sportovní účely, například v automobilových závodech. Na začátku šedesátých let však jeho osud nabral úplně jiný směr. Astronauti odlétající do vesmíru chtěli být oficiálně vybaveni spolehlivými, přesnými a odolnými hodinkami. Z toho důvodu NASA v roce 1964 provedla řadu přísných testů v extrémních podmínkách, aby vybrala nejlepší chronograf, který je bude doprovázet na jejich vesmírných misích. Omega Speedmaster tyto testy vyhrála a dne 1.března 1965 byla pro projekt Gemini oficiálně certifikována společností NASA. Omega Speedmaster se skutečně zapsal do historie a v červenci roku 1969 sloužil astronautům mise Apollo 11.

Omega Speedmaster Moonwatch

Jeden krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo a mimořádný osud hodinek, které doprovázely první kroky člověka na Měsíci, čímž se staly největší ikonou v historii hodinářství - to jsou luxusní hodinky Omega Speedmaster Moonwatch.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024