ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Maurice Lacroix

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

V průběhu staletí si Švýcarsko díky inovativnímu duchu a perfekcionismu svých hodinářů získalo jedinečnou pověst. Maurice Lacroix se zavazuje dodržovat tuto tradici a vysoký standard hodinářství. Značka odráží vášeň pro pokrok a inovaci, aby vynikli a přináší osvědčenou úroveň řemeslného zpracování a kvality v kombinaci s autentičností, důvěryhodností a spolehlivostí. Automatický stroj hodinek Maurice Lacroix

Další dělení pro kategorii Maurice Lacroix

Aikon Aikon Eliros Eliros Fiaba Fiaba Masterpiece Masterpiece Pontos Pontos

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Modelové řady 

Maurice Lacroix nabízí pestrou kolekci dámských i pánských hodinek níže uvedených modelových řad.

Masterpiece

Hodinky kolekce Masterpiece jsou dokonalou syntézou Maurice Lacroix know-how a jsou zakotveny v městském, dynamickém a elegantním stylu 21. století.

Aikon

Maurice Lacroix vybavil historický model hodinek novým ostřejším vzhledem a automatickým strojem a zpracoval Aikon tak, aby se stal bezkonkurenční vnímanou hodnotou. 

Pontos

Za posledních 20 let se sbírka Pontos jemně vyvíjela, průběžně zlepšovala a stala se nepochybně symbolickou částí Maurice Lacroix. Všechny modely této kolekce stručně komunikují s nositelem a zprostředkovávají informace jednoduchou interpretací.

Les Classiques

Klasický styl nikdy nemůže vypadnout z módy. Kolekce Les Classiques vyzařuje tuto nadčasovou kvalitu díky kombinaci moderního designu a klasických detailů. Každý kousek odkazuje na sofistikovanější dávné období a přesto je dokonale vybaven pro požadavky moderního světa.

Fiaba

Fiaba kolekce, jejíž italské jméno znamená "pohádka" skutečně nabízí okouzlující vizi dneška na trendy ženě. Všechny modely této řady, určené pro ženy, jsou vybaveny funkcí užitečného data a představují moderní standard pro ženský styl a eleganci.

Eliros

Nejnovější modely Eliros vynikají vylepšením včetně vyšší úrovně povrchové úpravy, která se obvykle vyskytuje pouze u dražších hodinek v řadě modelů Maurice Lacroix.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024