ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Typ hodinek

pánské (8)

Stroj:

Průměr pouzdra:

Pouzdro - materiál:

titan (8)

Typ skla:

Číselník - barva:

černá (3)
modrá (4)
šedá (1)

Zdobení hodinek:

Řemínek - barva:

černá (1)
modrá (3)
šedá (3)

Řemínek - materiál:

textil (4)
titan (4)

Potápěčské hodinky Tudor Pelagos doplňují již stávající nabídku hodinek Tudor pro milovníky vodních sportů. S vodotěsností do 500M, šroubovací korunkou a luminiscencí budete mít přehled o čase i při objevování tajů mořských hlubin. Součástí řady Pelagos jsou i hodinky pro leváky. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

O modelové řadě Tudor Pelagos

Historie potápěčských hodinek Tudor je úzce spjata s námořnictvím, v 70. letech dodával Tudor hodinky například francouzskému námořnictvu. Z této a mnoha dalších zkušeností Tudor čerpal při výrobě nové potápěčské řady Pelagos. Hodinky z této řady jsou testovány v reálných podmínkách po celém světě, především na Ženevském jezeře - největším švýcarském a zároveň i francouzském jezeře. 

Hodinky Tudor Pelagos LHD

Značka Tudor nezapomněla na leváky a součástí pánských hodinek Tudor Pelagos jsou hodinky určené právě pro ně. Hodinky Tudor Pelagos LHD mají korunku  umístěnou na levé straně pouzdra, tak aby bylo možné hodinky nosit na pravém zápěstí. 

Speciální spona tahu

Spona ocelového tahu hodinek Tudor Pelagos je opatřena jedinečným pružinovým mechanismem, který vyvinula a nechala si patentovat společnost Tudor. Tento systém umožňuje automatické nastavení tahu při změnách tlaku, kterým je potápěč vystaven. 


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024