ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Hamilton American Classic

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Limitované a speciální edice:

Typ hodinek

dámské (3)
pánské (27)

Průměr pouzdra:

Typ skla:

safírové (28)

Číselník - barva:

bílá (5)
černá (7)
hnědá (2)
modrá (6)
šedá (1)
zelená (1)
zlatá (2)

Zdobení hodinek:

Řemínek - barva:

černá (10)
hnědá (9)
modrá (2)
růžová (1)

Americký duch, švýcarská preciznost. Žádná jiná kolekce značky Hamilton neztělesňuje její hodnoty jako modelová řada American Classic. Ta nabízí rozmanitý výběr extrémně všestranných hodinek a ukazuje bohaté dědictví Hamiltonu. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Hodinky Hamilton Spirit of Liberty

"Without liberty, life is a misery." (Bez svobody je život utrpením) - tento slavný citát od Andrewa Hamiltona, který byl v 18. století mluvčím pensylvánské sněmovny a bojovníkem za svobodu slova, je vyrytý laserem na kožených řemíncích hodinek Hamilton Spirit of Liberty. Andrew Hamilton byl také původním majitelem areálu Hamilton Watch Company, jenž byl pojmenován na jeho počest.

Hodinky Hamilton Intra-Matic

Navštěvujete-li rádi salonky, bary či kavárny, kde si v poklidné atmosféře ve společnosti svých přátel vychutnáváte skleničku bourbonu, nezapomeňte doplnit váš outfit hodinkami. Do takového prostředí jsou vhodné pánské hodinky Hamilton Intra-Matic. Tyto hodinky jsou symbolem amerického ducha a historie společnosti, na kterou Hamilton nezapomíná. 

Hodinky Hamilton Boulton

V roce 1940 poprvé Hamilton představil hodinky Boulton, které se okamžitě staly klasikou. Nové hodinky Hamilton Boulton uvedl na trh v roce 2018 a jsou výsledkem propojení stylu Art Deco s klasickým americkým stylem. Hodinky nabízí to nejlepší z amerického stylu ze 40 let a švýcarskou preciznost z roku 2018. V nabídce jsou pánské i dámské modely. 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024