ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Omega Constellation

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Kolekce se jménem inspirovaným hvězdami nad námi je pro značku Omega dlouhou dobu symbolem nedostižné přesnosti. Modely Constellation vždy nalezly cestu, jak zvýšit standardy, podle kterých měříme čas. Navíc jsou tyto časomíry obdařeny mimořádnou elegancí a stylem.  Hodinky se vyznačují typickým ozdobným uchycením lunety, horizontálně děleným tahem, ale i drobnou hvězdičkou na číselníku, která symbolizuje konstelaci z názvu kolekce. 


Od roku 1952 je symbolem celé kolekce Constellation medailon s inspirativní observatoří pod hvězdami, který zdobí zadní strany mnoha modelů. Jeho význam je pro značku Omega natolik velký, že se používá dodnes. Dnes však osm hvězd vyjadřuje i novodobé úspěchy značky Omega v pokoření přesnosti. Je to osm testů, kterými musí mechanické časomíry Omega projít, aby získaly certifikát Master Chronometer. Série testů navržena Švýcarským federálním institutem pro metrologii (METAS) platí za nejpřísnější standard v hodinářství. Zaměřuje se na přesnost, teplotní stálost a odolnost vůči magnetickému poli.


Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Omega Constellation Globemaster 

Luxusní pánské hodinky Omega modelové řady Omega Constellation Globemaster jsou vybaveny kalibrem Omega Co-Axial Master Chronometer. Jedná se o první mistrovský chronometr na světě, který nastavil neuvěřitelně nové standardy hodinářství. S těmito luxusními hodinkami objevíte dosud nejpokročilejší pohyb Omega a krásný design inspirovaný prestižní minulostí. Nabízí se ve velikostech pouzdra 41 mm, nebo 39 mm.

Omega Constellation Manhattan

Řada Constellation se dnes nejvíce vyznačuje elegantním stylem "Manhattan". Jeho nejvýraznějším prvkem je čtveřice ikonických drápků, jejichž původním smyslem bylo upevnění safírového skla a těsnění a tím zajištění vodotěsnosti. Vedle toho můžeme stále vidět soudkovitá pouzdra se znamenitými fasetami ve tvaru půlměsíce, perfektní kulatý číselník a indexy na lunetě. V neposlední řadě je to také proslulý integrovaný náramek s kloubovými dílky, díky němuž jsou hodinky tolik sofistikované a komfortní.

Luxusní dámské hodinky Omega Manhattan jsou vybaveny kalibrem Omega Co-Axial Master Chronometer s velikostí pouzdra 29 mm. Omega však tuto modelovou řadu nabízí i v quartzovém provedení ve velikostech 25 a 28 mm.

Omega Constellation

Společnost Omega, vytvořená pro čistou sofistikovanost, transformovala svou ikonickou kolekci Constellation řadou elegantních designů, mnoha různých stylů. Moderní úprava přinesla jejich klasické eleganci ještě více krásy. Luxusní dámské i pánské modely řady Omega Constellation s hlavními pohyby Chronometru Omega Co-Axial se nabízí ve velikostech 38 mm a 35 mm. Taktéž velikost 35 mm se nabízí i v quartzovém provedení.


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024