ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Švýcarské hodinky Tissot

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Hodinky značky Tissot jsou skloubením inovací a švýcarské hodinářské tradice. Stále se daří plnit stanovený cíl, a to nabídnout širší veřejnosti paletu kvalitních náramkových hodinek, které budou za přijatelnou cenu. Jedná se o značku, kterou charakterizují inovace, vlastní styl a šmrnc, který se přenáší do luxusních hodinek

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Tissot hodinky se jako jiné značky rozdělují na několik modelových řad, které charakterizují jejich vzhled a způsob užívaní.
Tissot Touch Collection - Tato řada je vhodná pro sportovně zaměřené lidi. Ocelová a titanová pouzdra doplňují náramky ze stejných materiálů. Jako další možnost je kombinace hodinek s kaučukovým řemínkem, který je vhodný pro hodinky určené k potápění. Všechny hodinky Tissot Touch Collection jsou poháněny quartzovými (bateriovými) strojky Swiss ETA a mají safírové nepoškrabatelné sklo. jeden příklad za všechny je modelová řada T-Touch, kde se dotykem na sklo vyvolávají nadstandardní funkce hodinek.
Tissot T-sport jsou hodinky nejobsáhlejší kolekce této prestižní švýcarské značky. Hodinky Tissot T-Sport jsou určeny pro ženy i pro muže, kteří jsou sportovně aktivní. Co se týče strojků, jsou dodávány jak klasické bateriové ( Swiss ETA Quartz), tak i automatické. Téměř všechny Tissoty v automatu pohání velice kvalitní strojek Swiss ETA 7750 Valjoux s rezervou chodu až 46 hodin. Opět nechybí u všech hodinek nepoškrabatelné safírové sklo. V této řadě je obrovský výběr tvarů i barev. Tissot T-SPORT se řadí meze sportovní a sportovně elegantní hodinky.
Tissot T-trend jsou hodinky jak moderního, tak elegantního stylu. Větší část těchto hodinek je určena ženám, ale i pánové si mohou vybrat z několika modelů. Hlavním rysem řady Tissot T-TREND je design. Nerezovou ocel v některých případech doplňuje povrchové zlacení formou PVD (Physical Vapour Deposition). Číselníky u dámských modelů mohou zdobit diamanty, šarm jim dodává i perlěťové provedení.
Tissot T-classic - u této řady hodinek je kladen důraz na jejich klasický vzhled. Tissot T-CLASSIC má také širokou škálu velikostí hodinek a jsou v nabídce v různých kombinacích barev. Jedná se o hodinky elegantní a jsou určeny do společnosti i pro denní užívání.
Tissot Heritage - i zde platí, že od názvu modelové řady je odvozen konečný vzhled hodinek. Najdeme zde repliky hodinek Tissot z různých období, které se vyráběly i před několika desetiletími. V té době šlo o velice žádané modely a i dnes po tolika letech vypadají stále působivě. Kromě quartzových a automatických strojků řada Heritage nabízí i klasické s ručním natahováním. Jako materiál pouzdra bývá užito také 18-ti karátového zlata. Hodinky Tissot Heritage patří mezi retro modely.
Tissot T-gold - Luxusní kolekce hodinek Tissot, která je vyrobena pouze z 18ti karátového zlata ve žlutém, bílém i růžovém barevném provedení. Zajímavé jsou například modely T-Gold Sport, úžasné hodinky s chronografem, určené nikoliv pro sport, ale pro nošení do společnosti.
Tissot T-pocket - Do této modelové řady patří hodinky kapesní. Jsou vyrobeny z různých druhů materiálů (ušlechtilá nerezová ocel, drahé kovy, například zlato nebo stříbro). Ze strojků jsou použity quartzové a mechanické ručně natahovací. Hodinky Tissot T-Pocket patří mezi elegantní a luxusní. Jsou určeny především pro konkrétní osoby, dávající přednost právě hodinkám kapesním.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024