ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Zlaté šperky s diamanty

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Materiál šperku:

Osazení:

diamanty (282)
Perly (9)
zirkony (1)

Ryzost zlata:

Diamantový šperk, to je jedinečné spojení drahokamu s ušlechtilým drahým kovem. Miliony let se diamant utvářel v nitru Země, aby vybroušený do třpytivého briliantu rozzářil oči vašich milovaných.
A aby vyjádřil to, na co slova nestačí.
Tradice, kvalita zpracování, láska k řemeslu, autorský šperk a vytříbený design jsou pro zákazníka v dnešní době majákem v bouři.
Ženy mají rády v domě teplo, ale většinou nechtějí k výročí dostat nový kotel. Rády dostávají něco krásného a možná – z pohledu muže – nepraktického. Ale když se pak cítí skvěle, není praktické jim darovat právě šperk?
K připomenutí výročí jsou šperky jako stvořené. Malá, krásná připomínka toho, co pro vás žena znamená – říkáte jí šperkem i to, že jste rádi, když se jako žena líbí.
Bije vaše srdce pro jedinou ženu? Obejměte ji poutem své lásky a vložte její vyjádření do neodolatelně krásného zásnubního prstenu s brilianty.
Nabízíme Zlaté zásnubní prsteny, zlaté náušnice s brilianty a další briliantové šperky. Vyobrazení českých puncovních značek

Dovolujeme si upozornit, že u produktů na objednávku jsou uvedené ceny pouze orientační v závislosti na čistotě, velikosti diamantů a drahých kamenů. Každý kousek je originál!

Další dělení pro kategorii Zlaté šperky s diamanty

Český šperk OPTIMA Český šperk OPTIMA Diamonds Diamonds

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024