ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Kolekce kožených doplňků Montblanc odráží proměnlivost dnešního pracovního životního stylu, kde hranice mezi prací a volným časem často nejsou jasně definovány. Lidé si nastavují svoje tempo, pracují dle vlastních představ a chtějí, aby jejich kožené doplňky reflektovaly jejich způsob života. Montblanc tuto flexibilitu umožňuje: moderní a funkční s elegantním uvolněným stylem, jednoduchou, ale zároveň svým vzhledem charakteristickou a s jemnými detaily, které nechávají každý kus vyniknout.


Zabalte si kufr, vezměte pas a vydejte se na letiště. Cestovní doplňky Montblanc poskytují maximální spolehlivost, flexibilitu a funkčnost, díky které se cestovatelé a objevitelé mohou soustředit na to důležité: opětovné propojení se světem skrze jeho objevování.
Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Kolekce tašek Montblanc obsahuje různé velikosti a tvary, které vyhovují potřebám každého pracovního stylu, stejně jako doplňky navržené pro městský život:

- Byznys tašky a aktovky pro inteligentní organizaci kancelářských a pracovních věcí zahrnují střední a ultratenké konferenční složky na dokumenty, kufříky, portfolia, či složky na poznámkové bloky.

- Tašky pro městský život s charakteristickou přední kapsou se zapínáním na zip zahrnují střední a tenké batohy, tote tašky, malé batohy přes rameno, messengery, reportéry či obálková psaníčka různých formátů.

- Cestovní tašky pro stylové cestovatelské zážitky i procházky po městě ve středním i malém provedení.

- Kufry oslní svým vzhledem i sofistikovaným designem.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024