ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Omega De Ville

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Kolekce Omega De Ville vznikla původně jako součást řady Seamaster. V roce 1967 se však oddělila a jako samostatná kolekce si tak mohla vytvořit vlastní identitu - klasický a přesto nápaditý design každého modelu se stal pro tuto kolekci charakteristickým. Hodinky z řady De Ville jsou ztělesněním nadčasové elegance.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Omega De Ville Ladymatic

Ladymatic, který byl poprvé představen v roce 1955, byl mezi prvními samonatahujícími hodinkami vytvořenými speciálně pro ženy. O půl století později společnost Omega oživila jméno a vylepšila tuto linii. Definuje ženskou ladnost a eleganci.

Omega De Ville Hour Vision

Tato kolekce zobrazuje na vnější straně vytříbenou úroveň řemeslného zpracování, která ztělesňuje jednoduchost i propracovanost. Přesto v každém časopise spočívá skutečná krása v pohybu. Jeho přesnost a výkon, který je certifikován jako hlavní chronometr, dosáhl nejvyššího standardu v oboru.

Omega De Ville Trésor

Znamenitá kolekce vyrobená speciálně pro ženy, definovaná klasicky tenkými pouzdry a moderními nádechy elegance.

Omega De Ville Prestige

Omega De Ville Prestige se staly jednou z nejoblíbenějších kolekcí hodinek značky Omega. Svým čistým, nedotčeným designem a klasickým stylem dokonale doplní jakýkoli šatník. Dámské i pánské hodinky této kolekce jsou inovativní a esteticky působivé.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024