ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Omega si vybudovala svou pověst svými kalibry chronometrů s certifikací COSC. Tato značka se stala sportovní oficiální časomírou olympijských her, dobýváním vesmíru, obhajobou jménem hodných organizací a samozřejmě záviděníhodnou rolí na podporu oblíbeného světového špióna Bonda. 


Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Modelové řady

Rozmanitá kolekce dámských i pánských hodinek Omega nabízí variace čtyř níže uvedených modelových řad.

Omega Constellation

Jedinečný nadčasový design Omega Constellation v ohromující paletě materiálů. Inovativní použití keramiky, křemíku a drahých kovů jsou důležitými součástmi příběhu OMEGA. Stejně jako velký výběr krásných bateriových modelů nabízí Omega i luxusní hodinky s hlavním pohybem chronometru. Hodinky Master Chronometer si získaly toto označení absolvováním testů, schválených Švýcarským federálním institutem pro metrologii – kalibry chronometrů s certifikací COSC.

Omega Seamaster

Omega vyrobila nespočet profesionálních hodinek pro potápění. Hodinky Omega Seamaster Planet Ocean Ultra Deep Professional fungovaly dokonale i na nejhlubším místě na Zemi v rámci "The Five Deeps Expedition". Omega a GoodPlanet díky ekologickým dokumentům Planet Ocean a projektům „Time for the Planet“ ukazují, jak můžeme všichni pomoci zachovat zdraví naší vzácné planety.

Omega Speedmaster

Je jedním z nejznámějších hodinek Omega. Legendární Speedmaster, který byl součástí všech šesti misí na Měsíc - Speedmaster Professional Moonwatch je působivým zastoupením dobrodružného průkopnického ducha této značky, připraveného pro nová dobrodružství na Zemi i mimo ni.

Omega De Ville

Každý z elegantních hodinek Omega De Ville se vyznačuje jedinečným a klasickým designem. Kolekce De Ville Prestige je světově proslulá svým čistým, klasickým a nadčasovým designem. Každé hodinky představují poklad, který doplňuje jakýkoli šatník. Omega podporuje Orbis International v boji proti očním chorobám po celém světě. 

Omega a sport

Omega je oficiálním časoměřičem olympijských her, ale přináší také své odborné znalosti a uplatnění v oblasti sportovního načasování do dalších špičkových atletických, plaveckých, golfových, bobových a jachtařských soutěží.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024