ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrování zboží dle parametrů

Typ hodinek

dámské (1)

Styl hodinek:

Stroj:

Průměr pouzdra:

Typ skla:

Číselník - barva:

bílá (1)

Zdobení hodinek:

Řemínek - barva:

Voděodolnost:

Verze hodinek Tudor Clair de Rose z roku 2013 měla zajímavé designové prvky, např. růži uprostřed číselníku nahrazující vteřinovou ručičku. Při přepracování této modelové řady v roce 2017 se výrobce vrátil k tradičnějšímu designu, který okouzlí nejednu ženu. Vybrat si můžete nejen ze tří velikostí pouzdra, ale i dvou typů číselníků - s římskými čísli nebo s římskými čísli a diamanty. 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Hodinky Tudor Clair de Rose

Značka Tudor nezapomíná ani na ženy a nové modely luxusních dámských hodinek z řady Clair de Rose představila v roce 2017 na světové výstavě v Baselworldu. Jemné dámské hodinky jsou k dispozici ve třech velikostech - 26 mm, 30 mm a 34 mm v celo-ocelovém provedení. Šroubovací korunka je zdobená vzácným modrým kabošonem. 

Automatický stroj

Všechny luxusní dámské hodinky z řady Clair de Rose jsou poháněny mechanickým strojkem s ručním nátahem, který Tudoru dodává švýcarská firma ETA. Pro hodinky o velikosti pouzdra 34 mm je použit kal. 2824 a pro zbývající velikosti kal. 2671. Oba tyto kalibry disponují rezervou chodu 38 hodin. 

Kabošon

Můžete se setkat také s označením mugle a čočkovec. Jedná se o speciálně upravený vzácný minerál - kámen je vybroušený do kulata s rovnou spodní plochou. Kabošony se používají při výrobě šperků. Dalším tvarem kabošonu je tzv. "mýdlo", které se využívá při masážích. Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024