ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Omega Seamaster

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Řada potápěčských hodinek Omega Seamaster vyniká především svým luxusním zpracováním a absolutně spolehlivým chronometrem. Díky speciální koaxiální technologii, jediné nové metodě sestavování chronometrů za poslední dvě desetiletí, je omezeno tření mezi součástkami - hodinky jsou tak přesnější a vydrží mnohem déle bez kompletního servisu.
Modely Seamaster poprvé spatřily světlo světa v roce 1948 a od té doby si je oblíbilo nezměrné množství profesionálů i slavných osobností - tyto hodinky má v oblibě například princ William, Jeremy Clarkson nebo Adam Savage. Od roku 1995 jsou hodinky Omega Seamaster pevně svázány s nejslavnějším filmovým špiónem – Jamesem Bondem.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější

Spojení Omega Seamaster s oceánem

Od vytvoření prvních potápěčských hodinek je značka Omega v silném spojení s mořem. Kromě výroby hodinek, které vzdorují hloubce, podporuje společnost Omega jednotlivce i organizace odhodlané rozšiřovat znalosti o světových oceánech. Slavný Seamaster hrál klíčovou roli v oceánském příběhu Omega.

Toto dědictví uznal tým společnosti Nekton, který věří, že zdravá planeta je závislá na zdravém oceánu. S ohledem na toto prohlášení o misi mají v úmyslu podpořit ochranu nejméně 30% oceánu do roku 2030 pomocí špičkové technologie k zjištění, jak se oceán mění a proč. Na počest práce společnosti Nekton vyrobila společnost model Omega Diver 300M Seamaster na misi zachránit moře.

Struktura hodinek Omega Seamaster

Hodinky Omega Seamaster dokonale fungují i na nejhlubších místech oceánu a jsou poháněny kalibrem Omega Co-Axial Master. V quartzovém provedení pak Omega Seamaster nabízí dámské modely velikosti 28 mm, řady Aqua Terra.

Seamaster Aqua Terra společnosti Omega vždy poskytovala dokonalou rovnováhu mezi sofistikovaností a oceánským duchem. V nové kolekci byly některé z nejpopulárnějších funkcí vylepšeny nebo jemně transformovány, aby hodinky získaly nový osvěžující vzhled. Změny se odehrály také uvnitř. Nové pohyby Master Chronometru nabízí u hodinek mimořádnou úroveň magnetického odporu.

Omega Seamaster Planet Ocean vzdává poctu dědictví společnosti Omega od roku 2005. Dnes je tato kolekce v popředí excelence s certifikací Master Chronometer, inovativním designem a nejmodernějšími materiály.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024