ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Longines

Longines
Nabídka hodinek Longines je dnes opravdu široká a každý, kdo si jejich kolekci prohlédne, jistě objeví model přesně pro sebe - ať už je milovníkem hodinek elegantních, módních, tradičních mechanických či sportovních. Ostatně, elegantní jsou bezesporu všechny hodinky značky Longines.
Protože – jak říká firemní motto - elegance je postoj. Všechny hodinky značky Longines nabízejí unikátní kombinaci preciznosti a elegance.
Již od vzniku v roce 1832 ve švýcarském městě Saint-Imier, hrála společnost Longines zásadní úlohu v technologických objevech.
Když v roce 1912 značka Longines uvedla do provozu zařízení, fungující na jednoduchém principu vodícího drátu, které na začátku a konci závodů spustilo a zastavilo měřící mechanismus, začala psát novodobou historii sportu. Díky tomu se stala společnost Longines oficiálním časoměřičem pro mnoho mezinárodních sportovních událostí, včetně mnoha zimních a letních Olympijských her.
Značka Longines je také spojována s historií letectví a navigace. Spolupracovala například s Charlesem Lindberghem při jeho prvním samostatném letu přes Atlantik, a také vyvinula hodinky "Hour Angle", podle designérského návrhu samotného Lindbergha.
Značka Longines, která byla vždy na předních místech v technologických inovacích, přišla na trh v roce 1905 jako první na světě s náramkovými hodinkami. V roce 1960 vyvinula nejtenčí elektromagnetické hodinky a v roce 1969 byla první na světě nabízející kybernetické, elektronické quartzové hodinky, tzv. Longines Ultra-Quartz. V následujícím roce byla první společností na světě, která použila alfanumerický display při televizním přenosu ze Světového poháru ve sjezdu na lyžích, který se konal ve švýcarském St. Moritz. V roce 1979, Longines spolupracovala s dalšími značkami na vývoji tzv. "Feuille d'Or", což byly nejtenčí quartzové hodinky na světě.
Nejprodávanější zboží

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024