ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Černobílý týden se značkou Montblanc

Černobílý týden se značkou Montblanc

Datum: 26.3. 2019

Jak již je zvykem, také letos pořádala firma Montblanc pro své prodejce setkání, na kterém představila novinky pro rok 2019.
Prezentace proběhla v Berlíně, městě s hlubokou historií a bylo na ní opravdu co obdivovat.
Montblanc se v tomto roce zaměří nejen na známou klasiku a eleganci. Nově nabízí řadu produktů, které nás budou provázet jak v pracovním dni, tak při volnočasových aktivitách.
 
  Montblanc prezentace
 
Největší překvapení nám letos přinese kolekce psacích per, kde je řada nádherných limitovaných edicí, se kterými Vás budeme průběžně seznamovat.
Již nyní vám můžeme slíbit brzké naskladnění dámských per Montblanc Marilyn Monroe Pearl Muses v krásné kombinaci bílé perleti, růžového zlata a s typickou perlou zasazenou v klipu pera.
Vše je nádherně dotvořeno podpisem Marilyn na konci pera a její gravírovanou tváří na hrotu plnicího pera.
Kolekce je doplněna růžovým inkoustem, náplněmi v růžové barvě nebo notesem s vyobrazením perlového náhrdelníku, který měla Marilyn tolik v oblibě.
 
 Rollerball Montblanc Muses Marilyn Monroe Pearl 117885Montblanc náplněPlnicí pero Montblanc Muses Marilyn Monroe Pearl 117883
  
Další z novinek je řada Le Petit Prince, se kterou jsme se seznámili již v minulém roce v modrém provedení. Pro rok 2019 je tato kolekce rozšířena o pera v krásné hnědé barvě kombinovaná s rhodiovanými prvky a vlnitým vzorem, který připomíná písečné duny. Tato barevná inspirace je vzpomínkou na pilota a jeho koženou hnědou pilotní bundu a helmu.
Pera uvidíte na prodejně a eshopu již v průběhu dubna.
 
Montblanc prezentace nových per Meisterstück Le Petit Prince 
 
Zaskočil nás také námět, který je odkazem spisovateli Rudyardu Kiplingovi a jeho Knize džunglí. Šedozelené pero s obrovskou vlčí hlavou na klipu je vyrobeno ze vzácné zelené pryskyřice a jeho limitovaná edice 1895 má krásné zlaté provedení s rytinami v šampaňském odstínu rovněž se zlatou vlčí hlavou na klipu.
 
Modelová řada Heritage Rouge et Noir, známá svým klipem ve tvaru hada, má pro rok 2019 mramorovou černočervenou barvu, která vznikla smícháním dvou různých pryskyřic. Každé pero je originálem pro svou odlišnou mramorovou kresbu.
 
Poctu hudebníkům skládá tento rok kolekce Donation Pen Homage to George Gershwin z luxusní černé pryskyřice a platinové povrchové úpravy, dodávána ve speciálním boxu.
 
Další limitovanou edicí je kolekce Patron of Art, Homage to Hadrian. Jde o robustní pero připomínající kolekci Homér. Kolekce 4810 je vyrobena z čediče, zlata a ruthenia. Sběratelské kusy 888 mají tělo z mramoru, vykládané zlatem. Luxusní pero s mnoha detaily ze života císaře Hadriana, klipem ve tvaru husího brku, medailonem na víčku nebo slavnou stavbou Pantheonu v Římě, která zdobí konec víčka, to vše je doplněno krásným gravírováním. Rovněž tyto modely budou k dispozici v dubnu.
Velkým překvapením bude řada Kaligrafie, kde nás překvapí nejen nejdražší pero Maki-e Solitaire v ceně 35 000 eur, ale také hrot pera, který je svou pružností přizpůsoben kaligrafickému psaní. Tato kolekce je vyrobena ze vzácné černé pryskyřice, tělo pera je zdobeno zlatým plátem, který je zalit v pryskyřici, rovněž zde je každý kus originálem díky zlatu, které je u každého pera jinak vsazeno.
Speciální box s identickým designem pera, podtrhuje dokonalost této řady. Termín prodeje  je stanoven na září 2019.
 
Nový design dostane také celá kolekce StarWalker, kdy hvězdička zalitá ve víčku pera má pod sebou modrou polokouli, symbolizující pohled z Měsíce na naši Zemi. Tato kolekce vzdává hold první návštěvě Měsíce před padesáti lety, kdy člověk poprvé zhlédl naši Zemi z vesmíru. Kolekce bude dostupná v klasickém černém provedení v kombinaci s kovovými prvky nebo v celokovovém provedení.
 
Největším překvapením prezentace byla kolekce per Walta Disneyho. I zde najdeme širokou nabídku pestrobarevných per s mnoha detaily, podpisem Walta Disneyho, gravírováním Mickeyho na hrotu pera nebo jeho obličejem na těle pera. Převažuje zde modrá a černá barva s červenými a žlutými akcenty, doplněná kovovým a zlatým zdobením s řadou gravírování. Speciálním detailem je žlutá barva inkoustu a náplní nebo modrý notes. Na tuto kolekci si budeme muset počkat až na konec roku, bude tak pro nás vánočním překvapením.
Novinky budeme postupně doplňovat na náš eshop nebo je najdete na oficiálních stránkách výrobce montblanc.com

Fotogalerie

 • Montblanc v Berlíně - Braniborská brána Montblanc v Berlíně - Braniborská brána
 • Montblanc v Berlíně - Říšský sněm Montblanc v Berlíně - Říšský sněm
 • Montblanc v Berlíně - památník Holokaustu Montblanc v Berlíně - památník Holokaustu
 • Montblanc v Berlíně - Berlínská zeď Montblanc v Berlíně - Berlínská zeď
 • Montblanc v Berlíně - Berlínská zeď Montblanc v Berlíně - Berlínská zeď
 • Montblanc v Berlíně Montblanc v Berlíně
 • Montblanc v Berlíně - prezentace novinek Montblanc v Berlíně - prezentace novinek
 • Montblanc v Berlíně - prezentace novinek Montblanc v Berlíně - prezentace novinek
 • Plnicí pero Montblanc Muses M.M. Plnicí pero Montblanc Muses M.M.
 • Ballpoint Montblanc Muses M.M. Ballpoint Montblanc Muses M.M.
 • Speciální růžové náplně Montblanc Speciální růžové náplně Montblanc

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024