ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Chcete vědět, jaké novinky na vás čekají v tomto roce?

Chcete vědět, jaké novinky na vás čekají v tomto roce?

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 31.3. 2017

 Pojďte se s námi podívat na největší  výstavu hodinek na světě - BASELWORLD 2017
 
Když jsem měla poprvé možnost navštívit výstavu v Basileji, byla jsem neskutečně ohromená tím, jak obrovský je hodinářský průmysl.
Nedokázala jsem si představit, že klasicky známý výstavní stánek může mít v rámci výstavy podobu i třípatrové budovy navíc podtrženou neuvěřitelnou kreativitou hodinářských mistrů, která sálala ze všech stran tohoto ohromného komplexu. Vystavovatelé jsou ochotni investovat milióny do svých expozic.  
Z vnější strany stánku Breitling jste mohli obdivovat obrovské desetimetrové akvárium, ve kterém plavalo 650 medúz.
Ve stánku Tag Heuer jste měli možnost si vyzkoušet virtuální realitu nebo se podívat, jak hodinářští mistři vsazují diamanty na číselník.
Stali jste se svědky premiér představování nových modelů a po příchodu domů jako první vyprávěli o nových trendech mezi hodinkami a šperky.
 
Baselworld je skutečným pojmem jak ve světě obchodníků tak pro veřejnost.
Neopomíjejme i fanoušky, kteří mají cit pro detail, propracovanost a nekonečnou kreativitu a umění designérů.
Je to nejvýznamnější, nejprestižnější a nejznámější výstava svého druhu, které se účastní nejluxusnější výrobci hodinek na světě.
Komplex o rozloze 25 fotbalových hřišť navštíví přibližně 140 000 lidí, kteří mohou obdivovat novinky od více než patnácti set vystavovatelů.
Tento rok proběhla v posledním březnovém týdnu již 101. výstava, na které jsme mohli obdivovat novinky z dílen Omega, Breitling, Patek Philippe, Rolex, Zenith, Tag Heuer, Seiko a řady dalších.
 
Omega představila novou kolekci k 60-ti letému výročí řady Speedmaster, jejichž první modely nošené na Měsíci se staly symbolem vynalézavosti a dovednosti.
Hodinky Omega Speedmaster přitahují hodinářské nadšence a sběratelé z nich právem šílí. Historický význam těchto hodinek, jejich nadčasový design a funkce řady Speedmaster definují ikonu hodinek Omega.
 
Seiko, které patří mezi největší hodinářské průkopníky, přichází s redesignem  vůbec prvních potápěčských hodinek Seiko,
které byly poprvé vyrobeny v roce 1965 a již v té době nabízely automatický pohon, otočnou lunetu a vodotěsnost 150M.
Dnes se vrací věrné svému původnímu designu s vyšší vodotěsností 200M, safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou, odolnějším pouzdrem a
s delfínem na zadním víčku hodinek stejně jako na původním modelu.
Na trh budou uvedeny v polovině roku 2017 v limitované edici 2000 kusů a jejich cena se bude pohybovat okolo sta tisíc.
 
Řada výrobců letos uvádí na trh chytré hodinky s Android wear, které jsou nyní velmi žádané.Tento módní trend však nemá žádný vliv na poctivé hodinářské řemeslo.
Pravdou je vzrůstající zájem o kvalitní hodinky, které jsou jedinečné pro své ruční zpracování, technickou dokonalost, soulad techniky s kreativitou a
stovky hodin strávených při výrobě originálního kousku, který vám vyrazí dech.
 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024