ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrovat dle ceny

Dle dostupnosti


Filtrování zboží dle parametrů

Limitované a speciální edice:

Typ hodinek

dámské (55)
pánské (77)

Průměr pouzdra:

Typ skla:

minerální (106)
safírové (13)

Číselník - barva:

bílá (13)
černá (45)
červená (3)
modrá (24)
růžová (2)
šedá (1)

Zdobení hodinek:

Řemínek - barva:

bílá (4)
černá (14)
červená (3)
hnědá (2)
modrá (14)
růžová (1)
šedá (1)
zelená (1)
zlatá (11)
žlutá (1)

Řemínek - materiál:

Značka hodinek Festina se zrodila ve švýcarském La Chaux-de-Fonds v roce 1902, kde bylo poprvé vyryto drobným zlatým písmem na číselník náramkových hodinek "Festina". Z původního motta "Festina Lente", v překladu "Spěchej pomalu", které tehdy zdobilo nástěnné kyvadlové hodiny, se zrodil takříkajíc přes noc nový název značky. Festina pobízí ke spěchu při vývoji techniky a designu a současně nabádá k obezřetnosti v otázce kvality. Festina se postupně vyvinula ve značku, která se stala synonymem pro řemeslnou kvalitu a maximální preciznost.
V osmdesátých letech minulého století učinila Festina krok vstříc nové éře quartzových hodinek. Za tímto inovačním růstem stál Miguel Rodriguez, který převzal právě v této době značku Festina od švýcarské zakladatelské rodiny. Festina je tak dnes značkou španělskou se silnými švýcarskými kořeny. Sídlo společnosti je v Barceloně a vysoce kvalitní výrobní centrum je vybudováno ve švýcarském Herbetswill. Ve španělské Cordobě sídlí výrobní centrum se specializací na zlaté hodinky a dále společnost disponuje výrobními kapacitami v Asii. Ve všech těchto střediscích probíhá kompletní proces výroby hodinek: konstrukce, výroba, montáž mechanismu, dodání a poprodejní servis. Značky Festina Group jsou uznávaným hodinářským pojmem na mezinárodní úrovni. oficiální stránky výrobce 
 
 

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Značka hodinek Festina se zrodila roku 1902 v jedné malé švýcarské hodinářské manufaktuře.
Zde poprvé bylo vyryto drobným zlatým písmem na číselník náramkových hodinek jméno Festina.
Z původního motta "Festina Lente" ("Spěchej pomalu"), které tehdy zdobilo nesčetné nástěnné kyvadlové hodiny, se zrodil takříkajíc přes noc nový název značky.  Festina pobízí ke spěchu při vývoji techniky a designu a současně nabádá k obezřetnosti v otázce kvality. Festina se vyvinula ve značku, která se stala synonymem pro řemeslnou kvalitu a maximální preciznost.
V osmdesátých letech minulého století učinila Festina krok do nové éry quartzových hodinek. Tomuto inovačnímu růstu vděčí Festina Miguelu Rodriguezovi, který převzal právě v této době značku Festina od švýcarské zakladatelské rodiny.
Dnes je tedy značka Festina španělská s hlubokými švýcarskými kořeny.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017