ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu
Firma Frédérique Constant byla založena roku 1904 Constantem Stasem v Ženevě, která je již od 18.století hlavním centrem hodinářského umění. Design hodinek Frédérique Constant je vytvářen buď samotnou firmou, nebo externími designéry, kteří vytvářejí pouze speciální řady hodinek. V roce 2004 vstoupil Frédérique Constant do elitního kruhu výrobců švýcarských hodinek, kteří vyrábějí vlastní hodinové strojky. I v letošní kolekci najdeme pokračování této tradice. Zobrazit víceZobrazit méně

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.
Firma klade u designu velký důraz na sledování současných trendů a požadavky svých klientů. Firma se nezaměřuje jen na elitní okruh zákazníků, naopak se snaží vytvářet vysoce kvalitní klasické hodinky se švýcarskou tradicí přístupné každému, kdo ocení spolehlivost a originalitu.
Stále nezávislá společnost, s touhou vždy nabídnout nejlepší kvalitu, vytvořila všechna svá oddělení tak, že dochází ke kontrole jednotlivých fází výroby od počáteční koncepce, až po konečnou kontrolu kvality, včetně montáže.
Nejvýznamnějším obchodním mottem firmy je "nezávislost", protože nezávislost umožňuje firmě jednat pohotověji a rychleji než ostatní značky.
S produkcí přes 40,000 hodinek ročně má firma silné zastoupení na trzích v Evropě, Dálném východě a v USA.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017