ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Dědictví švýcarského hodinářství Montblanc sahá až do roku 1858, kdy Charles-Yvan Robert založil ve vesnici Villeret, v údolí Saint-Imier hodinářskou manufakturu. Jeho výroba" Minerva"získala celosvětové uznání jako jeden z nejuznávanějších odborníků na chronometrické funkce pro přesné měření času ve Švýcarsku. Společnost vynalezla jeden z prvních kalibrů chronografů pro náramkové hodinky ve 20. letech 20. století a mechanické stopky, které dokázaly měřit čas s přesností na setinu sekundy. Minerva také vytvořila skutečnou ikonu jemného hodinářského designu - legendární Minervu Pythagore, vyvinutou na počátku roku 1950.

Hodináři manufaktur ve Villeret a Le Locle vložili k vytvoření mistrovského díla s maximální přesností a dokonalostí do každých hodinek Montblanc svou hrdost, vášeň a duši. Jejich dovednosti a znalosti byly předávány po generace. Shromážděné znalosti staletí, desetiletí zkušeností, roky vývoje a stovky hodin oddané práce - to vše vyvrcholí při oživení hodinek Montblanc.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.

Tradice jemného hodinářství

Talentovaní odborníci z manufaktury Montblanc zachovávají kodexy jemného švýcarského hodinářství až do nejmenších detailů hodinek: od vytříbených štíhlých pouzder s elegantními křivkami až po sofistikované povrchové úpravy ciferníků. Kromě toho je výroba Montblanc ve Villeretu jedním z mála výrobců příslušenství na světě, který je schopen vyrobit např. jemné setrvačky.

Mistři hodináři v hodinkách Montblanc vytvářejí ze stovek drobných jednotlivých komponentů opravdová mistrovská díla. Aby se jejich odhodlání a tvrdá práce navždy odrážely v kvalitě hodinek, procházejí každé hodinky programem přísných testovacích postupů "Montblanc Laboratorní Test 500". Téměř tři týdny, přesněji 500 hodin, jsou hodinky podrobeny různým podmínkám, které musí hodinky při nošení na zápěstí vydržet: každodenní opotřebení, četná nastavení korunky, různé klimatické podmínky a pečlivé používání všech jejich funkcí. 

Kolekce hodinek Montblanc

Kolekce dámských i pánských hodinek Montblanc se nabízí ve dvou stylech modelových řad.

Klasika a Elegance

Montblanc Star

Montblanc 4810

Montblanc Heritage

Montblanc Bohéme

Montblanc Tradition

Sport a Profesionalita

Montblanc TimeWalker

Montblanc 1858


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024