ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Montblanc v červené

Montblanc v červené

Datum: 9.10. 2018

Kolekce červených produktů Montblanc vznikla ve spolupráci s neziskovou organizací RED, v jejímž čele stojí zpěvák legendárních U2, Bono. RED dlouhodobě spolupracují s velkým množstvím značek a společně získávají prostředky na boj proti HIV a AIDS. Koupí těchto produktů tak máte skvělou příležitost pomoci dobré věci, z prodeje každého kusu Montblanc věnuje €5 právě nadaci RED.
Za jemnými liniemi nevšedních per Montblanc M stojí designér Marc Newson, který v peru zachytil modernu v kombinaci s nadčasovou elegancí zítřka. Minimalistické tělo a víčko z lesklé červené pryskyřice doplňují kovové detaily plátované platinou. Hrot gravírovaný drobnými linkami má jeden kroužek věnovaný logu Montblanc. Jedinečným prvkem je také magnetické zavírání per, které zároveň zaručuje, že klip pera je vždy v jedné rovině s hvězdičkou Montblanc, která je umístěna na zploštělém konci pera. Elegance Montblanc per vás okouzlí na první dojem.
Manžetové knoflíčky z nerez oceli vyjadřují svou červenou barvou iniciativu společnosti Montblanc v boji proti přenosu HIV z matky na dítě. Nadčasový kulatý tvar, kombinace oceli s červenou pryskyřicí, to vše vytváří silný podpis Montblanc.
Rovněž náramek z tkané červené kůže je poctou iniciativě Montblanc s organizací RED a jejím bojem proti AIDS.
Všechny tyto produkty jsou dodávány v luxusní dárkové krabičce s béžovým semišovým interiérem, logem Montblanc a červeným přebalem.
 
 
 
 

Seznam produktů

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024