ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Odvrácená strana měsíce to jsou nové Omega Speedmaster

Odvrácená strana měsíce to jsou nové Omega Speedmaster

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 23.3. 2018

Omega Spedmaster Dark Side of the Moon Apollo 8
V roce 1968 při letu Apolla 8 na Měsíc, kdy astronauti poprvé vstoupili na Měsíc, což svědčilo o technickém pokroku Země, byly na jejich zápěstích právě hodinky Omega Speedmaster.
Nyní téměř o 50 let později představuje Omega nový model kolekce Speedmaster, který je inspirován tímto modelem z roku 1968.
Model Omega Speedmaster Dark Side of the Moon Apollo 8 s mechanickým strojem s ručním nátahem kalibr 1869 je založen na slavném kalibru 186, je v černém provedení. Části stroje, stejně jako pouzdro a řemínek jsou v černé barvě, která má připomínat odvrácenou stranu měsíce. Černá barva hravě kontrastuje se žlutými detaily, které hodinkám dodávají jedinečný image. Skeletonový číselník a zadní víko se safírovým průhledem nám umožňují nerušeně sledovat chod stroje a obdivovat jeho jedinečné detaily. Laserová úprava některých částí stroje nám má připomínat vzhled měsíčního povrchu. Pouzdro má průměr 44,25mm, díky ručnímu nátahu je vysoké pouze 18,8mm, vyrobeno je z černé keramiky a oxidu zirkoničitého. Z funkcí tento model nabízí chronograf a tachymetrickou stupnici. Na zadním víku jsou vyryta slova  “WE’LL SEE YOU ON THE OTHER SIDE”, které pronesl při startu pilot Jim Lovell, jejich význam "Uvidíme vás na druhé straně" v nás má evokovat temnou stranu Měsíce - tajemnou polokouli, kterou lidské oči nikdy předtím neviděly.
Model je další novinkou letošního světového veletrhu Baselworld 2018,  jde o skutečně výjimečný model ve kterém se Speedmaster chlubí mechanickým strojem s ručním nátahem používaným výhradně u modelové řady Moonwatch.
 
 

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024