ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Omega novinky

Omega novinky

Datum: 26.9. 2019

Náš prodejní tým zavítal do Prahy na představení novinek značky Omega pro podzim 2019 a jaro 2020.
 
Mohu již nyní prozradit, že je na co se těšit, ale nebudu předbíhat a začneme pěkně pomalinku.
 
Značka Omega má 4 hlavní skupiny – Constellation, De Ville, Seamaster a Speedmaster.
 
Kdo mne již měl možnost poznat, jistě ví, kterou řadu mám nejraději.
 
Vraťme se však k tomu, co nás čeká – jako první ochutnávku máme připravené nové modely z řady Constellation s názvem Manhattan, budu upřímný, dlouho nás v našem prodejním týmu neuchvátily naživo takto žádné dámské hodinky a nemůžeme se dočkat toho, až vám je předvedeme v naší prodejně.
 
 
Další novinkou, kterou Omega představila, je famózní model z řady Seamaster a to Aquaterra Worldtimer se znázorněním měst a časovým posunem – překrásné hodinky nejen pro cestovatele. Měli jsme možnost vidět variantu v ocelovém pouzdře a ve zlatém pouzdře. Jedna fotka vydá za tisíc slov.
 
Nové hodinky Omega Seamaster Aquaterra Worldtimer
 
Opomenout bych neměl na všechny fanoušky řady Seamaster, protože pro ně jsou tady nové chronografy s inhouse strojkem.
 
 Pánské hodinky Omega Seamaster chronograf s inhouse strojkem
 
Já však mohl oči nechat na novém modelu „Bondovek“ s překrásným bílým ciferníkem a troufám si tvrdit, tady se Omega trefila přesně do středu terče a tohle bude bestseller prodejů – naprosto dechberoucí hodinky, které si můžete vzít do práce, k vodě, ale stejně skvěle budou vypadat i k dobře padnoucímu obleku a vlastně, když je může mít na ruce Daniel Craig, tak proč ne vy…
 
 Nové pánské hodinky Omega Seamaster - „Bondovky“
 
Vrcholem dne byla ukázka nových De Ville z řady Trésor, tato řada ve velikosti 40 mm byla jednou z nejkrásnějších pro milovníky ryzích oblekových hodinek, ideální velikost pod manžetu košile, jednoduchost, čistota, mohl bych zde napsat řádky a řádky o tomto modelu, ale nic nedokáže vyjádřit tyto hodinky lépe, než je vidět na vlastní oči. Dříve tyto modely byly ve zlatě a cena byla opravdu vysoká, situace se však nyní mění a Omega přišla s tímto modelem v ocelovém pouzdře. A pomyslná  třešnička na dortu je v podobě ručního nátahu. Bez mučení se přiznám, že s tímto modelem mé srdce zaplesalo a já mohl odjíždět domů s pocitem blaha a radosti. 
 
 
 
Jistě nás čekají další a další krásné věci v podobě limitovaných edicí, ale o tom zase někdy příště napočtenou…
 
Petr Zniščál 
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024