ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Hodinky Hamilton Jazzmaster Skeleton H42535610

Kód položky: H42535610
EAN 7630458800056
Značka Hamilton
Vaše cena: 33 600
Koupit (ks):

Dárek

Parametry

Typ hodinek pánské
Průměr(velikost) pouzdra 40 mm
Materiál pouzdra antialergická ušlechtilá 316L nerez ocel
Barva číselníku skeleton
Sklo safírové
Typ strojku automat
Kalibr stroje H-10-S
Rezerva chodu 80 hodin
Vodotěsnost 50M (k povrchovému plavání)
Řemínek modrý kožený

Služby a bonusy ZDARMA!

  • Popis
  • Související zboží
  • Alternativní zboží
  • Doporučujeme
  • Dotaz k produktu

Popis


Hamilton Jazzmaster Skeleton nabízí něco velmi jiného, s odhalenou vnitřní mechanikou, je to šance zastavit se a ocenit vynalézavost tradičního měření času.

Tyto sofistikované pánské hodinky Hamilton jsou součástí řady Jazzmaster, která byla inspirována esencí jazzu, který zručně kombinuje klasiku s prvky avantgardy. Hodinky mají pouzdro z antialergické oceli v kombinaci lesku a jemně broušeného matu. Bílý  číselník s lesklým obvodem doplňují stříbrné fazetované indexy a ručky s luminiscencí. Číselník zdobí především dominantní prvek designu celých hodinek, podle kterého jsou hodinky také pojmenovány, dva nepravidelné výřezy umožňující nahlédnout přímo do srdce hodinek. Stroj, který můžeme přes tyto průřezy pozorovat v chodu, je automatický stroj Hamilton kal. H-10 s nadstandardní rezervou chodu až 80 hodin.


U hodinek Jazzmaster Skeleton jsou zobrazeny všechny klíčové prvky exkluzivního automatického strojku H-10-S. Podíváte-li se blíže a všimnete si, jak se tyto jemné komponenty lesknou, když pracují na tom, aby prozradily dokonalý čas a vytvořily podmanivý pohled, aniž by to ohrozilo čitelnost. Abychom předvedli přesnost a krásu tohoto automatického kalibru, naši designéři zvolili inovativní nový přístup a začlenili náš podpis „spiky H“ do vyřezávané struktury samotné skeletonizovaného číselníku. Výsledkem jsou jedinečné a poutavé hodinky, které určitě zapůsobí. Spiky H je modernizovaný symbol H, který je na našich hodinkách mnoho let a je Hamiltonovým designovým podpisem.Hamilton byl založen v roce 1892 v Lancasteru v Pensylvánii v USA. Hodinky Hamilton kombinují amerického ducha s bezkonkurenční přesností nejnovějších švýcarských hnutí a technologií. Hamilton, známý pro svůj inovativní design, má v Hollywoodu silnou oporu a výrobky se objevují ve více než 500 filmech. Značka se také může pochlubit silným leteckým dědictvím. Hamilton je členem skupiny Swatch Group, největšího výrobce a distributora hodinek na světě.

Podobné položky

Diskuse

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017