ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Tudor X Alinghi Red Bull Racing Edition

Tudor X Alinghi Red Bull Racing Edition

Datum: 23.8. 2023

  1. Tudor X Alinghi Red Bull Racing Edition Na oslavu svého partnerství s Alinghi Red Bull Racing, TUDOR odhaluje dva zcela nové modely Pelagos FXD – hodinky inspirované jachtařskými závody. S pouzdry vyrobenými z uhlíkového kompozitu, titanu a nerezové oceli a vybavené manufakturními kalibry ztělesňují tyto hodinky odvážného ducha, který je nutný k tomu, abyste mohli soutěžit v tom nejnapínavějším jachtařském závodu v historii. 


Pelagos FXD & Pelagos FXD Chrono 
Číselníky hodinek v matné modré Alinghi Red Bull Racing Team Blue s červenou sekundovou ručičkou, model Chronograph nese okolo čítačů červené akcenty, které naznačují estetiku AC75, konkrétně červené pruhy na trupu lodi.Charakteristické čtvercové indexy a ručky ve tvaru „sněhové vločky“, navržené v šedesátých letech společností TUDOR, aby nabízely větší světelné plochy, a zlepšily tak čitelnost. Indexy jsou vyrobeny z keramického kompozitu s luminiscencí, která zajišťuje optimální čitelnost v náročných podmínkách.
TECHNICKY VYSPĚLÉ HODINKY

Mistrovská technika je aplikována na model Pelagos FXD, která kombinuje high-tech uhlíkový kompozit - extrémně lehký a robustní materiál, pro pouzdro a vložku otočné lunety.Pouzdro FXD je vodotěsné do hloubky 200 metrů, bylo vyvinuto s francouzskými námořními bojovými potápěči. Je vybaveno obousměrně otočnou lunetou, která využívá švýcarský luminiscenční materiál Super-LumiNova® Grade X1.Luneta je odstupňovaná od 60 do 0, aby bylo možné snadno sledovat odpočítávání, což je klíčový okamžik před začátkem regaty.Výsledkem jsou výrazné, technicky vyspělé mechanické sportovní hodinky s logem Alinghi Red Bull Racing vyrytým na zadní straně pouzdra.
ŘEMÍNEK Z LÁTKY SEAFARING 


Jednodílný látkový řemínek tmavě modré barvy je jedním z charakteristických znaků značky TUDOR, která se v roce 2010 stala jednou z prvních hodinářských značek, která jej u svých hodinek nabídla.Řemínek je tkaný ve Francii na žakárovém stavu z 19. století firmou Julien Faure v regionu St-Etienne a jeho kvalita zpracování, robustnost a pohodlí na zápěstí jsou jedinečně znatelné.Pro modely Pelagos FXD vyvinul TUDOR a Julien Faure vysoce technický řemínek. Skládá se z 22mm „Team Blue“ žakárově tkané stuhy s červenými akcenty a titanové „D“ přezky se samosvorným systémem zapínání, který se přizpůsobí různým velikostem zápěstí a je velmi pohodlný při nošení.
Seznam produktů

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024