ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Seiko Presage v novém štíhlém provedení

Seiko Presage v novém štíhlém provedení

S hrdostí oznamujeme stvoření nového automatického kalibru 6L35. Nachází se v kolekci Presage a je to kalibr, který byl vytvořen pro dosažení co nejmenší výšky hodinek. Má vyšší specifikace než náš spolehlivý a obdivovaný kalibr 6R15,a to s výškou pouhých 3,7 mm – je tedy o 1,3 mm štíhlejší. Tento nový model SJE073 je k dispozici v limitované edici 1 881 kusů k připomenutí roku založení společnosti Seiko.
Nejenom, že je nový strojek štíhlejší; nová konstrukce pouzdra umožňuje, aby tato štíhlost více vynikla. Strojek je do pouzdra vložen zepředu, díky čemuž mohou být strany pouzdra sešikmené směrem dovnitř a hodinky tak sedí na zápěstí ještě pohodlněji. Trvanlivost a odolnost hodinek je zajištěna šroubovací lunetou, zakrytou
sekundární lunetou, která zachovává dokonalé linie pouzdra. Hodinky samy o sobě si tento pozoruhodný kalibr více než zaslouží. Jejich pouzdro je vyleštěno vlastní technikou Zaratsu a chráněno povrchovou úpravou super-hard. Safírové sklo je ošetřeno povrchovou úpravou super-clear, zajišťující skvělou čitelnost za všech podmínek.
Vteřinová ručka je z modré temperované oceli a číselník zdobí jemně texturovaný vzor. Zadní víko s průhledem na stroj, nám umožňuje sledovat chod stroje. Průměr pouzdra 40,7 mm a jeho výška 9,8 mm zajišťuje dokonalé splynutí s vaším zápěstím. Model je zároveň odolný vůči magnetismu 4 8000A/m. Náramek z nerezové oceli s povrchovou úpravou super-hard má trojitě skládanou sponu s tlačítkem na rozepnutí. Voděodolnost hodinek 100M zaručuje možnost plavání popřípadě šnorchlování.

Fotogalerie

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024