ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 

Po-Pá 9:00-18:00 

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Víte, kolik mužů nenosí snubní prsteny?

Víte, kolik mužů nenosí snubní prsteny?

Autor:Nevrlá Leona

Datum: 23.2. 2018


Budete je vybírat dlouho, společně a budou jen vaše! Ty, které vás navždy spojí, vaše snubní prsteny. 
 
Ne každý muž však snubní prstýnek nosí i několik let po svatbě. Až dvě třetiny mužů je odkládá během pár měsíců.
 
Proč jim však snubní prsteny nevyhovují?
 
1. Jednoduše řečeno, spousta mužů není zvyklá nosit šperky a tak si nezvykne ani na ten snubní. Nebo se už předem bojí, že by jej mohli poškodit při zaměstnání. Ženský argument „Však si jej před prací vždy odlož .“ bohužel většinou neuspěje - mužům se to zdá příliš složité a raději prstýnek navždy odloží.
 
2. Někteří muži po pár dnech či týdnech nošení snubního prstenu zjistí, že jim nevyhovuje ze zdravotních důvodů. Začne se projevovat alergie na určitý kov, natékání kloubů nebo celých prstů, které pak dělá nošení prstenu velmi nepohodlným.
 
3. Dalším argumentem mužů bývá, že je prsten natolik cenný, že se bojí, aby jej někde neztratili nebo nepoškodili. Tak jej raději ihned po svatbě schovají a nenosí.
 
4. Jednou z možností pro nenošení snubního prstenu je to, že kroužkem na prsteníčku dávají muži světu najevo, že jsou již manželé a ne jen partneři. A to někteří z nich nesou velmi těžce, chtějí si udržet image svobodného a atraktivního muže.
 
Pokud chcete zamezit tomu, aby muž po svatbě snubní prsten odložil, věnujte opravdu důkladnou pozornost výběru materiálu, ze kterého bude vyrobený i ostatním aspektům. Má-li muž možnost se významnou měrou na výběru snubního prstenu podílet, roste šance, že jej po svatbě neodloží.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2024