ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126 Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Vodotěsnost

Hodinky používejte pouze v souladu s návodem k použití - korunka hodinek (hřídel na nastavení času) musí být vždy v základní poloze (zamáčknuta/zašroubována).

Jsou-li hodinky pod vodou nebo vlhké nemanipulujte s korunkou ani s tlačítky!
Voda negativně ovlivňuje životnost kožených řemínků.

Po koupání ve slané vodě hodinky opláchněte ve sladké vodě a osušte. Nepoužívejte hodinky v horké vodě a nevystavujte je náhlým teplotním změnám (např. sluncem rozpálené hodinky ochladíte ve studené vodě). Jestliže se do vašich hodinek přesto dostane voda nebo kondenzovaná vlhkost, navštivte neprodleně Vašeho hodináře. V opačném případě může dojít k poškození strojku hodinek.

Při častém koupání s hodinkami doporučujeme volit hodinky s označením vodotěsnosti 200M, kde vodotěsnost je zabezpečena šroubovací korunkou. Dále pak doporučujeme u těchto hodinek nechat překontrolovat vodotěsnost a to vždy minimálně jednou za rok.

Pokud jsou hodinky označené "WATER RESISTANT" jsou pouze vlhkotěsné. Snesou běžnou vzdušnou vlhkost, mírný déšť nebo mytí rukou. Pohyb ruky ve vodě zvyšuje tlak na hodinky proto není pro tento typ hodinek vhodný. 

 
Označení na hodinkách Vlhkost, déšť apod. Koupání, mytí auta Potápění bez přístroje Potápění s přístrojem Manipulovat s korunkou mokrou rukou, v dešti, pod vodou apod.
- NE NE NE NE NE
WATER RESISTANT 30M (3 ATM) ANO NE NE NE NE
WATER RESISTANT 50M (5 ATM) ANO ANO NE NE NE
WATER RESISTANT 100M (10 ATM) ANO ANO ANO NE NE
WATER RESISTANT 200M (20 ATM) ANO ANO ANO ANO NE
 

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017