ESHOP 730 517 118 SERVIS 603 280 126

Po-Pá 9.00-18.00, So 9.00–12.00 V sobotu servis uzavřen.

Nákupní košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Zapalovače

Během mnoha let se zapalovače S.T. Dupont staly ikonou a produktem, který se dědí z generace na generaci.
V roce 1941 S.T. Dupont vytvořil první luxusní zapalovač, praktický a sofistikovaný, stal se synonymem elegance díky jednoduchému designu a kvalitním materiálům. Celé tělo je vyrobené z mosazi, jež je vysoce odolná na nárazy a zapalovače S.T. Dupont tak majiteli zůstavají po mnoho let.
Produkty jsou velmi spolehlivé díky dokonalé technice zpracování. Skládají se ze 70 dílů, k jeho výrobě je zapotřebí 600 různých manuálních úkonů a prochází více než 300 kontrolami kvality. Výroba zapalovače může díky ruční práci trvat i 4 až 5 měsíců.
Řada zapalovačů Line 2 má dokonalý vzhled a jejich majestátní proporce tvoří uměleckou a architektonickou ikonu značky S.T.Dupont.
Dokonalý zvuk - sofistikovaný unikátní krystalově čistý zvuk při otevření, neboli „cling“,  učinil tyto zapalovače světoznámým originálním doplňkem.
Precizně vytvořený vnitřní mechanismus i vnějšek, perfektní harmonie a naprostá spolehlivost to jsou zapalovače značky S.T.Dupont
Logo S.T.Dupont charakterizuje každý zapalovač jedinečné značky S.T.Dupont.
V roce 2000 se na trh dostaly nové řady zapalovačů s odlišným typem plamene, řada DéfiExtreme či Maxijet. Byly vytvořeny speciálně pro kuřáky doutníků.

Řazení:

Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Nejprodavanější
Požadovaný obsah nenalezen.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

© DEAL Klenoty, s.r.o. 2014-2017